forumnju na kartęofertaMigracja z Play na kartę do Nju na kartę

Migracja z Play na kartę do Nju na kartę

 

Migracja z Play na kartę do Nju na kartę (2019-08-22 08:26)

<div>Witam.</div><div>
</div><div>Jak w temacie: Chciałbym przenieść numer na kartę z Playa do Nju, w jaki sposób mogę to zrobić ?</div><div>
</div><div>Pozdrawiam.
</div>

~łukasz

 

Migracja z Play na kartę do Nju na kartę (2019-08-22 08:45)

Hej :) Możesz złożyć zamówienie przez stronę internetową lub zadzwonić na infolinię sklepu internetowego 690300400 - wprowadzą zamówienie. Pozdrawiam :) 

 

Migracja z Play na kartę do Nju na kartę (2019-08-22 08:58)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Możesz złożyć zamówienie przez stronę internetową lub zadzwonić na infolinię sklepu internetowego 690300400 - wprowadzą zamówienie. Pozdrawiam :) 

</div><div>Nie widzę opcji przeniesienia numeru na kartę z innej sieci do Nju, jest tylko abonament. :(</div>

~łukasz

 

Migracja z Play na kartę do Nju na kartę (2019-08-22 09:23)

Z menu rozwijanego w prawym górnym rogu wybierasz OFERTA, a następnie Na Kartę. W kolejnym kroku wybierasz usługę, która obniża koszty połączeń np. Wszystko za nie więcej niż 29 zł i klikasz w żółty przycisk KUP STARTER. W kolejnym kroku zaznaczasz chcę przenieść numer do nju.  Dalej już sobie poradzisz :) 

 

Migracja z Play na kartę do Nju na kartę (2019-08-22 14:36)

to jest odpowiedź na post:

Z menu rozwijanego w prawym górnym rogu wybierasz OFERTA, a następnie Na Kartę. W kolejnym kroku wybierasz usługę, która obniża koszty połączeń np. Wszystko za nie więcej niż 29 zł i klikasz w żółty przycisk KUP STARTER. W kolejnym kroku zaznaczasz chcę przenieść numer do nju.  Dalej już sobie poradzisz :) 

</div><div>O co chodzi z tymi usługami zmniejszającymi koszty połączeń ? Nie chcę żadnych płatnych usług, chcę tylko przenieść numer i tyle. :(
</div>

~łukasz

 

Migracja z Play na kartę do Nju na kartę (2019-08-22 16:31)

To nie jest dodatkowo płatna usługa, normalnie pobiera Ci z konta środki za połączenia, SMS-y, MMS-y i dane komórkowe zgodnie z cennikiem, tylko jak wydasz w danym cyklu 29 zł, reszta połączeń jest bezpłatna do końca cyklu i otrzymujesz pakiet 10 GB, który z czasem wzrasta do 30 GB, a jak nie wydasz to nic się nie stanie, nadal zachowujesz środki na koncie. Jest zdecydowanie taniej mieć ją na koncie niż płacić za wszystkie połączenia zgodnie z cennikiem. Zresztą, jak Ci nie pasuje możesz ją wyłączyć od razu jak numer zostanie aktywowany.

 

Migracja z Play na kartę do Nju na kartę (2019-08-22 22:57)

to jest odpowiedź na post:

To nie jest dodatkowo płatna usługa, normalnie pobiera Ci z konta środki za połączenia, SMS-y, MMS-y i dane komórkowe zgodnie z cennikiem, tylko jak wydasz w danym cyklu 29 zł, reszta połączeń jest bezpłatna do końca cyklu i otrzymujesz pakiet 10 GB, który z czasem wzrasta do 30 GB, a jak nie wydasz to nic się nie stanie, nadal zachowujesz środki na koncie. Jest zdecydowanie taniej mieć ją na koncie niż płacić za wszystkie połączenia zgodnie z cennikiem. Zresztą, jak Ci nie pasuje możesz ją wyłączyć od razu jak numer zostanie aktywowany.
<div>

</div><div>Ok, teraz rozumiem. Dzięki wielkie za pomoc. :)
</div>

~gość1566507435854

odpowiedź

Migracja z Play na kartę do Nju na kartę | ~łukasz (22.08.2019, 08:58)

</div><div>Nie widzę opcji przeniesienia numeru na kartę z innej sieci do Nju, jest tylko abonament. :(</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników