forumnju z rachunkiemusługiAktywacja numeru dodatkowego a wyłączenie numeru podstawowego

Aktywacja numeru dodatkowego a wyłączenie numeru podstawowego

 

Aktywacja numeru dodatkowego a wyłączenie numeru podstawowego (2019-07-30 14:26)

Witam serdecznie,


Dziś około południa odwiedził mnie kurier z umową na numer dodatkowy, około pół godziny później mój numer podstawowy został wyłączony (?), Rozumiem, że trzeba coś pogrzebać w systemie ale zostałem bez telefonu w momencie kiedy jest mi najbardziej potrzebny i nie działa już ponad godzinę. Ile to może potrwać?

 

Aktywacja numeru dodatkowego a wyłączenie numeru podstawowego (2019-07-30 14:43)

Spróbuj wyłączyć i ponownie włączyć swój telefon. Chociaż jest to dziwne, że nr podstawowy, do którego dodajesz następny do pary, przestał byc aktywny hmm... 
Ja tak w każdym razie nie miałem. 
Ew zadzwoń do BOA z jakiegoś innego telefonu, przedstaw zaistniała sytuację i poproś o sprawdzenie.

odpowiedź

Aktywacja numeru dodatkowego a wyłączenie numeru podstawowego | kamel (30.07.2019, 14:26)

Witam serdecznie,


Dziś około południa odwiedził mnie kurier z umową na numer dodatkowy, około pół godziny później mój numer podstawowy został wyłączony (?), Rozumiem, że trzeba coś pogrzebać w systemie ale zostałem bez telefonu w momencie kiedy jest mi najbardziej potrzebny i nie działa już ponad godzinę. Ile to może potrwać?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników