forumnju z rachunkiemusługiProblem z Punktem dostępu Samsung J3 2016

Problem z Punktem dostępu Samsung J3 2016

 

Problem z Punktem dostępu Samsung J3 2016 (2018-05-09 10:13)

Witajcie,

Mam problem z punktem dostępu w Samsungu J3 (2016) SM-J320F. Internet w telefonie normalnie działa. WiFi na komputerze tez znajduje i łączy bez problemu. Natomiast internet nie działa. Sprawdzałem czy to nie wina komputera podłączając się pod punkt dostępu z S5 i ten śmiga jak zły.  Ewidentnie problem z konfiguracją J3. Próbowałem znaleźć konfigurację na stronie NJU ale nie ma dla tego modelu. Próbowałem też wprowadzić ustawienia ręcznie ale jedna z pozycji APN jest na szaro i nie mogę jej zmieniać. Czy ktoś miał przyjemność rozwiązać taki problem i jest w stanie mi pomóc?

 

Problem z Punktem dostępu Samsung J3 2016 (2018-05-09 12:56)

Skorzystaj z SMS konfiguracyjnego (wybierz zbliżony model)

~jac

odpowiedź

Problem z Punktem dostępu Samsung J3 2016 | sirobur (09.05.2018, 10:13)

Witajcie,

Mam problem z punktem dostępu w Samsungu J3 (2016) SM-J320F. Internet w telefonie normalnie działa. WiFi na komputerze tez znajduje i łączy bez problemu. Natomiast internet nie działa. Sprawdzałem czy to nie wina komputera podłączając się pod punkt dostępu z S5 i ten śmiga jak zły.  Ewidentnie problem z konfiguracją J3. Próbowałem znaleźć konfigurację na stronie NJU ale nie ma dla tego modelu. Próbowałem też wprowadzić ustawienia ręcznie ale jedna z pozycji APN jest na szaro i nie mogę jej zmieniać. Czy ktoś miał przyjemność rozwiązać taki problem i jest w stanie mi pomóc?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników