forumstrona www, moje kontomoje kontoPrzepadek srodków na koncie.

Przepadek srodków na koncie.

 

Przepadek srodków na koncie. (2019-07-16 20:40)

<div>Witam</div><div>Dziś zostałem poinformowany, że mój numer wygasł i środki z konta przepadły?!</div><div>Jedyne co mógł zrobić konsultant to przywrócić ważność konta, ale środków już nie.</div><div>Nawet nie wiem ile przepadło, czy to jest działanie uczciwe?</div><div>
</div><div>Co można z tym problemem zrobić?</div><div>
</div><div>Paweł
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Przepadek srodków na koncie. (2019-07-17 07:27)

Oczywiście - wszystko jest dokładnie opisane w regulaminach.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jaa

 

Przepadek srodków na koncie. (2019-07-17 09:32)

Hej :) Zgodnie z regulaminem promocji "Po wieki", jeżeli nie doładowałeś konta w ciągu pół roku dowolnym nominałem  lub nie odpowiedziałeś na SMS-y utrzymaniowe czy chcesz zachować ten numer, jest zakładana blokada połączeń, a środki zgromadzone na koncie przepadają. Konsultant może zdjąć blokadę i jeżeli doładujesz konto w ciągu 7 dni od jej założenia to środki wrócą na konto,  zgodnie z usługą "Gwarancja zwrotu". Natomiast jeżeli skontaktowałeś się z bok zbyt późno, to nie ma możliwości ich przywrócenia. Pozdrawiam.

[edytowane przez pilotka o 09:34 w dniu 2019-07-17]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Przepadek srodków na koncie. | pszynk (16.07.2019, 20:40)

<div>Witam</div><div>Dziś zostałem poinformowany, że mój numer wygasł i środki z konta przepadły?!</div><div>Jedyne co mógł zrobić konsultant to przywrócić ważność konta, ale środków już nie.</div><div>Nawet nie wiem ile przepadło, czy to jest działanie uczciwe?</div><div>
</div><div>Co można z tym problemem zrobić?</div><div>
</div><div>Paweł
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 1 zalogowanych użytkowników