forumnju na kartęofertaInternet w roaming.

Internet w roaming.

 

Internet w roaming. (2019-07-15 03:37)

Jak sprawdzić, ile wykorzystałem mega bajtów internetu, jeśli  przekroczyłem 1.5 giga w roamingu? Dlaczego kwota ta nie jest dopisana do bieżącego wykorzystania (saldo konta)  abym miał podgląd ile będę musiał zapłacić na koniec miesiąca? Nawet nie jestem w stanie tego policzyć, gdyż nie ujęta jest ilość  bieżącego wykorzystania . Bardzo mi się to nie podoba, czas pomyśleć nad jakąś zmianą. Pozdrawiam.

 

Internet w roaming. (2019-07-15 07:08)


Patrz  Cennik usług nju abonament od 12 grudnia 2018 r:  
"10.  Abonent może sprawdzić ile GB pozostało z Limitu GB do wykorzystania w danym okresie rozliczeniowym,wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści ILE na numer 8095."

[edytowane przez jacp11 o 07:09 w dniu 2019-07-15]
 

Internet w roaming. (2019-07-15 20:39)

to jest odpowiedź na post:


Patrz  Cennik usług nju abonament od 12 grudnia 2018 r:  
"10.  Abonent może sprawdzić ile GB pozostało z Limitu GB do wykorzystania w danym okresie rozliczeniowym,wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści ILE na numer 8095."


To chyba logiczne, że gdy sprawdza się bieżący rachunek jest napisane ile pozostało internetu z limitu. "
<span >Jak sprawdzić, ile wykorzystałem mega bajtów internetu, jeśli  przekroczyłem 1.5 giga w roamingu?<span >" 
<span >

<span >Czyli nie da się sprawdzić ile przekroczyłem danych komórkowych, nigdzie nie jest to rejestrowane poza operatorem sieci, który  ma tego świadomość, ale nie udostępnia tych informacji dla swoich klientów. Świetna usługa.

odpowiedź

Internet w roaming. | paninternetue (15.07.2019, 03:37)

Jak sprawdzić, ile wykorzystałem mega bajtów internetu, jeśli  przekroczyłem 1.5 giga w roamingu? Dlaczego kwota ta nie jest dopisana do bieżącego wykorzystania (saldo konta)  abym miał podgląd ile będę musiał zapłacić na koniec miesiąca? Nawet nie jestem w stanie tego policzyć, gdyż nie ujęta jest ilość  bieżącego wykorzystania . Bardzo mi się to nie podoba, czas pomyśleć nad jakąś zmianą. Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników