forumnju na kartęusługipomoc rejestracja

pomoc rejestracja

 

pomoc rejestracja (2019-07-04 18:38)

witam, miałam wykupiony abonament z mężem (mój jako 2) nasze drogi się rozeszły a on zarejestrował numer na siebie mój numer i zmienił z abonamentu na karte. nie mam możliwości udania sie z nim do salonu i przerejestrowania karty. co zrobić żeby nie stracić numeru? 

 

pomoc rejestracja (2019-07-05 22:01)

Hej :) Jeżeli te dwa numery były w tzw. tandemie (podstawowy + dodatkowy) to od początku musiały być zarejestrowane na męża. Przerejestrowanie numeru w ofercie na kartę możliwe jest tylko w obecności poprzedniego właściciela numeru.  Ważność numeru w ofercie na kartę można jednak przedłużać przez doładowanie konta raz na 186 dni dowolnym nominałem lub odpowiadając na tzw. sms-y utrzymaniowe zgodnie z regulaminem usługi Po wieki. Pierwsze doładowanie w ciągu 30 dni od migracji uruchomi tę usługę. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 22:08 w dniu 2019-07-05]

odpowiedź

pomoc rejestracja | ada16 (04.07.2019, 18:38)

witam, miałam wykupiony abonament z mężem (mój jako 2) nasze drogi się rozeszły a on zarejestrował numer na siebie mój numer i zmienił z abonamentu na karte. nie mam możliwości udania sie z nim do salonu i przerejestrowania karty. co zrobić żeby nie stracić numeru? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników