forumnju z rachunkiemofertaprzejście z "bez limitu 29" na "bez limitu 39"

przejście z "bez limitu 29" na "bez limitu 39"

 

przejście z "bez limitu 29" na "bez limitu 39" (2019-06-19 15:17)

Mam obecnie włączoną usługę "bez limitu 29", jestem z wami ponad 2 lata więc mam 30 GB internetu. Czy po przejściu na usługę "bez limitu 39" będę miał od razu 60 GB internetu czy muszę czekać kolejne 2 lata.?
Kolejne pytanie, jeśli będę miał od razu 60GB to znaczy że już w tym okresie rozliczeniowym czy od kolejnego okresu rozliczeniowego? 
Koszt zmiany usługi z 29 na 39 jest darmowy, czy jeśli będę chciał wrócić z 39 do 29 to też jest to darmowe? 

~marek4

 

przejście z "bez limitu 29" na "bez limitu 39" (2019-06-19 16:44)

Hej :) Po zmianie oferty na "Bez limitu 39 zł" od razu otrzymasz pakiet 60 GB, nie trzeba czekać kolejnych 2 lat. Zamiana usług następuje z kolejnym okresem rozliczeniowym, stąd dopiero wówczas przysługuje pakiet 60 GB i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, czyli bezpłatnie będziesz mógł wrócić do poprzedniej oferty. Pozdrawiam :)

 

przejście z "bez limitu 29" na "bez limitu 39" (2021-03-19 09:44)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Po zmianie oferty na "Bez limitu 39 zł" od razu otrzymasz pakiet 60 GB, nie trzeba czekać kolejnych 2 lat. Zamiana usług następuje z kolejnym okresem rozliczeniowym, stąd dopiero wówczas przysługuje pakiet 60 GB i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, czyli bezpłatnie będziesz mógł wrócić do poprzedniej oferty. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1616143443885

 

przejście z "bez limitu 29" na "bez limitu 39" (2021-04-09 09:31)

Cześć, a ja mam pytanie odnośnie usługi czy im dłużej tym lepiej dotyczy numeru czy konta klienta w sensie że jeśli posiadam kartę internetowa rok to czy jak przeniose numery telefonów to staż będzie liczony na nie od początku czy już dostanę bonus internetu rocznego

~gość1617953490166

 

przejście z "bez limitu 29" na "bez limitu 39" (2021-04-09 10:14)

Hej :) Oferta internetowa jest na osobnym koncie abonenckim, stąd nie będzie uwzględniony staż, jaki osiągnąłeś w ofercie nju internetowy. Będzie liczony od początku. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

przejście z " | bez limitu 29" ( na ")

Cześć, a ja mam pytanie odnośnie usługi czy im dłużej tym lepiej dotyczy numeru czy konta klienta w sensie że jeśli posiadam kartę internetowa rok to czy jak przeniose numery telefonów to staż będzie liczony na nie od początku czy już dostanę bonus internetu rocznego
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników