forumnju z rachunkiemofertaCzy z dwóch numerów "nju na karte" mogę zrobić "abonament w parze" za 29+9 ?

Czy z dwóch numerów "nju na karte" mogę zrobić "abonament w parze" za 29+9 ?

 

Czy z dwóch numerów "nju na karte" mogę zrobić "abonament w parze" za 29+9 ? (2019-06-20 23:46)

Witam, Jak w temacie - mam dwie karty nju (nju na kartę) i chciałem z nich zrobić "abonament w parze" za 29+9 zł. Ale z konta każdej z dwu kart opcja "przejdź do nju z rachunkiem" pokazuje się tylko w wersji za 39 zł - czy to jedyna opcja dostępna dla mnie? Pozdrawiam,

 

Czy z dwóch numerów "nju na karte" mogę zrobić "abonament w parze" za 29+9 ? (2019-06-21 09:49)

Hej :) Oczywiście, że można przejść z ofert na kartę do opcji 29 +9. Spróbuj wyczyścić historię przeglądarki oraz usunąć pliki cookies. Jeżeli to nie pomoże skontaktuj się z infolinią sklepu internetowego 690300400, który realizuje zamówienia. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Czy z dwóch numerów " | nju na karte" ( mogę zrobić ")

Witam, Jak w temacie - mam dwie karty nju (nju na kartę) i chciałem z nich zrobić "abonament w parze" za 29+9 zł. Ale z konta każdej z dwu kart opcja "przejdź do nju z rachunkiem" pokazuje się tylko w wersji za 39 zł - czy to jedyna opcja dostępna dla mnie? Pozdrawiam,
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

74 gości i 0 zalogowanych użytkowników