forumnju na kartęofertaPłatność naliczona poza UE.

Płatność naliczona poza UE.

 

Płatność naliczona poza UE. (2019-06-10 14:48)

Witam państwa,


Czy jest jakaś możliwość zmniejszenia płatności faktury bądź też całkowitego kosztu za fakturę gdyż...
Jestem w usłudze maksymalnej płatności do 39zł i myślałem, że nie ma możliwości aby płacić więcej w tym pakiecie, lecz jak widać się myliłem.
Byłem za granicą (Chorwacja) przejeżdżałem przez Bośnię i Hercegowinę dosłownie parę km i naliczyło mi za używanie google mapy rachunek na 286zl (-39zl za usługi standardowe za które normalnie płacę) 
Czy jest możliwość odwołania się od tego rachunku? Albo chociaż zmniejszenia kosztów? Zapomniałem wyłączyć internetu i nie byłem nawet świadomy, że google mapy potrafią zdzierać te parę mb za które mam teraz zapłacić taki rachunek... Proszę o informację, dziękuję. 

~puklorz

 

Płatność naliczona poza UE. (2019-06-10 17:32)

Dzień dobry :) To jest forum uźytkowników nju, zgłoszenie w sprawie anulowania bądź obniżenia kosztów należy wysłać do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Ze swojej strony na przyszłość mogę podpowiedzieć, że w nju można bezpłatnie włączyć blokadę transmisji danych w roamingu, która blokuje tylko dodatkowo płatny transfer, a nie ten który jest do wykorzystania w strefie 1 (UE)- w ramach usługi Bez limitu 39 zł - 3.26 GB. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Płatność naliczona poza UE. | ~puklorz (10.06.2019, 14:48)

Witam państwa,


Czy jest jakaś możliwość zmniejszenia płatności faktury bądź też całkowitego kosztu za fakturę gdyż...
Jestem w usłudze maksymalnej płatności do 39zł i myślałem, że nie ma możliwości aby płacić więcej w tym pakiecie, lecz jak widać się myliłem.
Byłem za granicą (Chorwacja) przejeżdżałem przez Bośnię i Hercegowinę dosłownie parę km i naliczyło mi za używanie google mapy rachunek na 286zl (-39zl za usługi standardowe za które normalnie płacę) 
Czy jest możliwość odwołania się od tego rachunku? Albo chociaż zmniejszenia kosztów? Zapomniałem wyłączyć internetu i nie byłem nawet świadomy, że google mapy potrafią zdzierać te parę mb za które mam teraz zapłacić taki rachunek... Proszę o informację, dziękuję. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników