forumnju z rachunkiemusługiNumer dodatkowy, przenoszony z innej sieci zarejestrowany na inna osobe

Numer dodatkowy, przenoszony z innej sieci zarejestrowany na inna osobe

 

Numer dodatkowy, przenoszony z innej sieci zarejestrowany na inna osobe (2019-05-29 17:14)

<div>Chcialabym przeniesc do NJU numer z innej sieci jako numer dodatkowy do abonamentu 29zl.</div><div>Numer ten aktualnie jest zarejstrowany w innej sieci na mojego meza, czy jest to mozliwe?</div><div>przy przenoszeniu umowa na nowy numer domyslnie jest na mnie.
</div>

 

Numer dodatkowy, przenoszony z innej sieci zarejestrowany na inna osobe (2019-05-31 11:25)

Hej :) Aby przenieść numer w ofercie nju dodatkowy musi on być zarejestrowany na Twoje dane.  Najpierw musisz dokonać cesji (zmiany abonenta) u obecnego operatora. Inaczej wniosek o przeniesienie numeru zostanie odrzucony przez dotychczasowego operatora ze względu na niezgodne dane rejestracyjne. Pozdrawiam :)

 

Numer dodatkowy, przenoszony z innej sieci zarejestrowany na inna osobe (2019-06-16 14:42)

to jest odpowiedź na post:

Najpierw musisz dokonać cesji (zmiany abonenta) u obecnego operatora.




W jaki sposób zmienić abonenta w Orange?

~gość1560688936055

 

Numer dodatkowy, przenoszony z innej sieci zarejestrowany na inna osobe (2019-06-17 14:44)

W Orange wystarczy udać się do Salonu wraz z osobą na którą zarejestrowany jest numer. Należy zabrać ze sobą dowody osobiste i kartę SIM oraz umowę.  W nju nie ma cesji. Jedyną możliwością jest przerejestrowanie numeru, wtedy gdy numer jest w ofercie na kartę. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Numer dodatkowy, przenoszony z innej sieci zarejestrowany na inna osobe | iwkak (29.05.2019, 17:14)

<div>Chcialabym przeniesc do NJU numer z innej sieci jako numer dodatkowy do abonamentu 29zl.</div><div>Numer ten aktualnie jest zarejstrowany w innej sieci na mojego meza, czy jest to mozliwe?</div><div>przy przenoszeniu umowa na nowy numer domyslnie jest na mnie.
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników