Awaria sieci

 

Awaria sieci (2019-06-02 20:05)

Spotkala mnie awaria sieci w nowym Sączu. Zasięg jest ale nie można dzwonić ani nikt się nie może dodzwonić po 2G ani 3G. Nie mam IMS więc nie wiem.
Ogólnie lipa, awaria zgłoszona Ale cały czas jestem zbywany. Co robić?

 

Awaria sieci (2019-06-10 10:16)

"Nie można nawiązać połączenia z siecią Orange. Spróbuj później." Tak drugi dzień, jeśli jakaś awaria, to ile to potrwa? Miejsce:  Szczecin, prawobrzeże. 09-10.06.2019. Nju mobile na kartę.

~winju

 

Awaria sieci (2019-08-20 16:36)

Twoja awaria to nic  u mnie rozdzielono numer podstawowy od dodatkowego. Wysłali SMS na dodatkowy zapominając o numerze głównym!! I zaczęli naliczać opłaty gdy się zorientowałem nabili mi 130 zł. Dzwoniąc do bok  stwierdzili że mają awarię i faktura będzie skorygowana. Numer dopiero połączyła to kobieta z bok po 3 dniach dosłownie zajęło jej to 1 minutę. Złożyłem 3 reklamację że nie będę ponosił kosztów nie z mojej winny. I czekam na odp.do dnia dzisiejszego.dzis znów złożyłem bo nic nie zrobili z tą korekta. Czyli jednym słowem dramat jeden wielki dramat . Cała sieć Orange to Wielkie oszustwo. Wszystko trzeba pilnować i zapisywać ,powoływać się na rozmowę.   Przeszłam z plusa ale widzę że nie szanują klienta.

~tagerk

odpowiedź

Awaria sieci | spirosun12 (02.06.2019, 20:05)

Spotkala mnie awaria sieci w nowym Sączu. Zasięg jest ale nie można dzwonić ani nikt się nie może dodzwonić po 2G ani 3G. Nie mam IMS więc nie wiem.
Ogólnie lipa, awaria zgłoszona Ale cały czas jestem zbywany. Co robić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

47 gości i 0 zalogowanych użytkowników