Słaby Internet

 

Słaby Internet (2019-05-20 18:57)

Gdzie mogę znaleźć listę punktów NJU, żeby zanieść kartę do sprawdzenia?


Od ok. dwóch tygodni internet jest porażką - nic nie da się zrobić.

 

Słaby Internet (2019-05-20 19:06)

Hej :) Nju nie ma salonów,  ale nie powinno być problemów ze sprawdzeniem karty w Salonie Orange.  Nie ma takiej listy, jest tylko lista salonów, które wymieniają kartę, gdy ta nie obdługuje LTE: http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/Promocja_Bezplatna_wymiana_kart_sim_nju_mobile_niewspierajacych_LTE_15.1....pdf A w innym telefonie też nie działa? Dział techniczny sprawdził Twoją lokalizację, może jest jakaś awaria nadajników? Pozdrawiam. 

 

Słaby Internet (2019-05-20 19:12)

W tym telefonie działał bez problemu, LTE oczywiście.


Około dwa tygodnie temu przestał, dzwoniłem do obługi klienta - najpierw powiedzieli, że awaria.
Po rzekomym terminie usunięcia awarii wciąż internet był słaby, więc zadzwoniłem drugi raz - powiedzieli, że już awarii nie ma.


Nie mam możliwości sprawdzenia na innym telefonie.

~luke123

 

Słaby Internet (2019-05-20 19:21)

To najlepiej udaj się do Salonu Orange,  W linku wyżej masz listę, choć w innych też nie powinno być problemu ze sprawdzeniem karty.

 

Słaby Internet (2019-05-20 21:14)

to jest odpowiedź na post:

To najlepiej udaj się do Salonu Orange,  W linku wyżej masz listę, choć w innych też nie powinno być problemu ze sprawdzeniem karty.


<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >Dziękuję za listę - tak zrobię.
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >Właśnie sprawdziłem na innym telefonie i wciąż to samo.

~luke123

 

Słaby Internet (2019-05-20 21:15)


<span >Dziękuję za listę - tak zrobię.

<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >Właśnie sprawdziłem na innym telefonie i wciąż to samo.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~luke123

 

Słaby Internet (2019-05-20 21:16)

Forum jak widać też projektował student, bo HTML sam się wbija przy odpowiadaaniu. #brawo

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~luke123

odpowiedź

Słaby Internet | pilotka (20.05.2019, 19:06)

Hej :) Nju nie ma salonów,  ale nie powinno być problemów ze sprawdzeniem karty w Salonie Orange.  Nie ma takiej listy, jest tylko lista salonów, które wymieniają kartę, gdy ta nie obdługuje LTE: http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/Promocja_Bezplatna_wymiana_kart_sim_nju_mobile_niewspierajacych_LTE_15.1....pdf A w innym telefonie też nie działa? Dział techniczny sprawdził Twoją lokalizację, może jest jakaś awaria nadajników? Pozdrawiam. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 1 zalogowanych użytkowników