forumnju z rachunkiemusługiNju Internetowy, a staż im dłużej tym lepiej

Nju Internetowy, a staż im dłużej tym lepiej

 

Nju Internetowy, a staż im dłużej tym lepiej (2019-04-29 14:43)

Mam pytanie odnośnie Nju Internetowego. Jeśli posiadam Abonament Nju za 29zł od ponad 3 lat to jak zakupię dodatkową kartę Nju internetowy za 29zł to liczy się staż i będę mieć 120GB, czy może tylko 40GB?

~piotrek

 

Nju Internetowy, a staż im dłużej tym lepiej (2019-04-29 17:39)

Cześć :) Nju internetowy jest na osobnym koncie, stąd staż będzie liczony od początku, zatem otrzymasz tylko 40 GB. Możesz natomiast wziąć nju internet dodatkowy 20 GB za 19 zł. Tu zadziała usługa stażowa, bo on jest na tym samym koncie co numer podstawowy, stąd otrzymasz finalnie za ten numer 60 GB + 30 GB za numer podstawowy. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 17:41 w dniu 2019-04-29]
 

Nju Internetowy, a staż im dłużej tym lepiej (2019-05-14 14:27)

to jest odpowiedź na post:

Cześć :) Nju internetowy jest na osobnym koncie, stąd staż będzie liczony od początku, zatem otrzymasz tylko 40 GB. Możesz natomiast wziąć nju internet dodatkowy 20 GB za 19 zł. Tu zadziała usługa stażowa, bo on jest na tym samym koncie co numer podstawowy, stąd otrzymasz finalnie za ten numer 60 GB + 30 GB za numer podstawowy. Pozdrawiam :)




Właśnie taką mam sytuację, mam przez 2,5 roku dwa numery w nju z włączoną usługą "im dłużej, tym lepiej" i uzbierałem 30GB. właśnie odebrałem kartę z  internetem dodatkowym 20 GB za 19 zł, ale z racji stażu powinienem mieć 60GB, a tu zdziwienie 50GB łącznie - stare 30 i 20 zamiast 60 z internetu dodatkowego. 

~nie_polecam

 

Nju Internetowy, a staż im dłużej tym lepiej (2019-05-20 19:27)

Hej :) Nie czytało się regulaminu, nie czytało :) W pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym otrzymujesz proporcjonalną ilość danych, a i usługa "Im dłużej, tym lepiej" zadziała od pierwszego pełnego cyklu bilingowego. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Nju Internetowy, a staż im dłużej tym lepiej | ~piotrek (29.04.2019, 14:43)

Mam pytanie odnośnie Nju Internetowego. Jeśli posiadam Abonament Nju za 29zł od ponad 3 lat to jak zakupię dodatkową kartę Nju internetowy za 29zł to liczy się staż i będę mieć 120GB, czy może tylko 40GB?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

45 gości i 1 zalogowanych użytkowników