forumnju z rachunkiemusługiBrak możliwości odbioru połączeń z Plus'a

Brak możliwości odbioru połączeń z Plus'a

 

Brak możliwości odbioru połączeń z Plus'a (2013-12-27 13:35)

Witam @ll Od 21.12.2013 mam problem z odbieraniem połączeń z sieci Plus?a. Na początku myślałem, że problem występuje tylko na jednym numerze, ale okazało się , że problem występuje na wszystkich numerach POLKOMTELA. Objawy są następujące: u mnie ( nju) brak jakichkolwiek oznak, że ktoś z Plusa do mnie dzwoni. A u nadawcy ( Plus) dwa sygnały ? pi,pi i komunikat ?połączenie nieudane?. Połączenie z nju do Plusa nie stanowi żadnego problemu. Oczywiście Plus twierdzi, że wszystko działa w jak najlepszym porządku. Czy ktoś ma podobny problem ? Dodam tylko, że nie ma problemu z zasięgiem, ( wszystko na Full tak samo u mnie jak i u nadawcy), oraz nie ma wpływu rejonizacja ? ja w Warszawie nadawca zarówno w Szczecinie jak i w Warszawie i te same komunikaty ? Połączenie nieudane. Wymiana telefonu nic nie zmieniła. Proszę o pomoc , bo to bardzo uciążliwe?. Aha- obydwa aparaty Iphone 4S i imessage działają .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak możliwości odbioru połączeń z Plus'a (2013-12-27 14:25)

napisz info do BOK przez formularz kontaktowy poprzez stronę www.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1388162563823

 

Brak możliwości odbioru połączeń z Plus'a (2013-12-27 17:52)

Dzięki za podpowiedź ,ale to była pierwsza rzecz jaką zrobiłem.
Szkoda,że trzeba czekać do 30 dni, zwłaszcza, że chciałem przenieść do NJU jeszcze dodatkowe 2 numery...

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~ben10

 

Brak możliwości odbioru połączeń z Plus'a (2014-01-27 16:39)

rozwiazali juz Twoj problem? mam tak samo

 

Brak możliwości odbioru połączeń z Plus'a (2014-01-27 16:57)

PROBLEMY PROBLEMY NADAL NADAL TRWAJA... DOSTALAM LIST Z NJU. ZE TO NIE PROBLEM PO STR NJU. PROPONUJA WYLACZYC PRZEKIEROWANIE POLACZEN - CHOC NIGDY NIE BYLY WLACZONE!!!!!!!!!!!!!!!!

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~wik

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gosia111

 

Brak możliwości odbioru połączeń z Plus'a (2014-08-04 18:53)

Mam taki sam problem ! nikt z pleja nie może się dodzwonić..

[edytowane przez se456yhu89 o 19:10 w dniu 2014-08-04]

odpowiedź

Brak możliwości odbioru połączeń z Plus' | a (kloszu)

Witam @ll Od 21.12.2013 mam problem z odbieraniem połączeń z sieci Plus?a. Na początku myślałem, że problem występuje tylko na jednym numerze, ale okazało się , że problem występuje na wszystkich numerach POLKOMTELA. Objawy są następujące: u mnie ( nju) brak jakichkolwiek oznak, że ktoś z Plusa do mnie dzwoni. A u nadawcy ( Plus) dwa sygnały ? pi,pi i komunikat ?połączenie nieudane?. Połączenie z nju do Plusa nie stanowi żadnego problemu. Oczywiście Plus twierdzi, że wszystko działa w jak najlepszym porządku. Czy ktoś ma podobny problem ? Dodam tylko, że nie ma problemu z zasięgiem, ( wszystko na Full tak samo u mnie jak i u nadawcy), oraz nie ma wpływu rejonizacja ? ja w Warszawie nadawca zarówno w Szczecinie jak i w Warszawie i te same komunikaty ? Połączenie nieudane. Wymiana telefonu nic nie zmieniła. Proszę o pomoc , bo to bardzo uciążliwe?. Aha- obydwa aparaty Iphone 4S i imessage działają .
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników