forumstrona www, moje kontomoje kontoKtokolwiek zajmuje się obsługa klienta?????

Ktokolwiek zajmuje się obsługa klienta?????

 

Ktokolwiek zajmuje się obsługa klienta????? (2019-03-05 20:59)

3 miesiące temu głosiłem już do was tą sprawę i w dalszym ciągu nie ma rezultatów. Zmieniłem na Waszej stronie adres korespondencyjny email i wysłałem do was wiadomość aby zmienić email do faktur na ten sam co korespondencyjny. Nie otrzymałęm żadnej odpowiedzi a faktury ciągle przychodząna stary adres. Pisałem do was na facebooku w zeszłym tygodniu ale niestety zero odzewu

~hasder

 

Ktokolwiek zajmuje się obsługa klienta????? (2019-03-05 22:19)

to jest odpowiedź na post:

Pisałem do was na facebooku w zeszłym tygodniu ale niestety zero odzewu

To jest forum uzytkowników, a nie Biuro Obsługi klienta. Zgłos sprawe do BOK i upewnij sie, że na Twoim koncie faktycznie jest podany nowy mail

~jac

 

Ktokolwiek zajmuje się obsługa klienta????? (2019-03-06 18:20)

Problem w tym, że każda forma kontaktu leży... i nie mam już pojęcia jak sie z BOKiem skontaktować :/ a telefonicznie ni3 mam zamiaru wisieć 15 minut na słuchawce i słuchać melodyjki

~hasder

 

Ktokolwiek zajmuje się obsługa klienta????? (2019-03-06 21:18)

Proponuję sprawdzić folder SPAM.. Zdarza się, że odpowiedź z BOK trafia do tego folderu.

odpowiedź

Ktokolwiek zajmuje się obsługa klienta????? | ~hasder (05.03.2019, 20:59)

3 miesiące temu głosiłem już do was tą sprawę i w dalszym ciągu nie ma rezultatów. Zmieniłem na Waszej stronie adres korespondencyjny email i wysłałem do was wiadomość aby zmienić email do faktur na ten sam co korespondencyjny. Nie otrzymałęm żadnej odpowiedzi a faktury ciągle przychodząna stary adres. Pisałem do was na facebooku w zeszłym tygodniu ale niestety zero odzewu
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników