forumnju na kartęofertaTIDAL przerywa na NJU

TIDAL przerywa na NJU

 

TIDAL przerywa na NJU (2019-02-24 16:32)

Hej,
Od 20 lutego TIDAL na odtwarzaczu Pioneer X-HM76 połączonym z NJU przerywa odtwarzanie dowolnego utworu po ok. 1-2 minutach. Wcześniej problem nie występował. Jeżeli połączę odtwarzacz z hot spotem z komórki w PLAY,  TIDAL działa poprawnie. Czy ktoś ma podobny problem? Skąd tak nagła zmiana? Jakieś rozwiązania?
Pozdrawiam,
Paweł

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~paweł

 

TIDAL przerywa na NJU (2019-03-08 19:56)

Mam to samo, nie wiem od czego to zależy 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kkk

 

TIDAL przerywa na NJU (2019-06-03 12:48)

to jest odpowiedź na post:

Hej,
Od 20 lutego TIDAL na odtwarzaczu Pioneer X-HM76 połączonym z NJU przerywa odtwarzanie dowolnego utworu po ok. 1-2 minutach. Wcześniej problem nie występował. Jeżeli połączę odtwarzacz z hot spotem z komórki w PLAY,  TIDAL działa poprawnie. Czy ktoś ma podobny problem? Skąd tak nagła zmiana? Jakieś rozwiązania?
Pozdrawiam,
<div>Paweł

</div><div>
</div><div>Polecam sprawdzić czy kodek streamu się nie zmienił. U mnie ten problem (prawdopodobnie - spróbuję to zweryfikować) zaczął występować gdy kodek zmienił się z MPEG na AAC. Wcześniej było ok. Teraz stream zacina się regularnie co jakieś 7 minut na około 50kilka sekund. Regularnie. Drugi trop mam taki, że mój router (EDIMAX LT-6408n) nie wyrabia, coś się w nim "przepełnia" i tnie. To też spróbuję zweryfikować.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~maniek

 

TIDAL przerywa na NJU (2021-06-01 10:17)

Jakie ustawienia w telefonie samsunga sprawdzić, by wyeliminować zacinanie tidala w nju zasieg 4g? Żona jadąc do pracy ma zwiechy co chwilę, wydaje mi sie ze juz wszystko sprawdzilem :(

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~paweł

odpowiedź

TIDAL przerywa na NJU | ~kkk (08.03.2019, 19:56)

Mam to samo, nie wiem od czego to zależy 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 1 zalogowanych użytkowników