forumnju na kartęofertaTIDAL przerywa na NJU

TIDAL przerywa na NJU

 

TIDAL przerywa na NJU (2019-02-24 16:32)

Hej,
Od 20 lutego TIDAL na odtwarzaczu Pioneer X-HM76 połączonym z NJU przerywa odtwarzanie dowolnego utworu po ok. 1-2 minutach. Wcześniej problem nie występował. Jeżeli połączę odtwarzacz z hot spotem z komórki w PLAY,  TIDAL działa poprawnie. Czy ktoś ma podobny problem? Skąd tak nagła zmiana? Jakieś rozwiązania?
Pozdrawiam,
Paweł

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~paweł

 

TIDAL przerywa na NJU (2019-03-08 19:56)

Mam to samo, nie wiem od czego to zależy 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kkk

 

TIDAL przerywa na NJU (2019-06-03 12:48)

to jest odpowiedź na post:

Hej,
Od 20 lutego TIDAL na odtwarzaczu Pioneer X-HM76 połączonym z NJU przerywa odtwarzanie dowolnego utworu po ok. 1-2 minutach. Wcześniej problem nie występował. Jeżeli połączę odtwarzacz z hot spotem z komórki w PLAY,  TIDAL działa poprawnie. Czy ktoś ma podobny problem? Skąd tak nagła zmiana? Jakieś rozwiązania?
Pozdrawiam,
<div>Paweł

</div><div>
</div><div>Polecam sprawdzić czy kodek streamu się nie zmienił. U mnie ten problem (prawdopodobnie - spróbuję to zweryfikować) zaczął występować gdy kodek zmienił się z MPEG na AAC. Wcześniej było ok. Teraz stream zacina się regularnie co jakieś 7 minut na około 50kilka sekund. Regularnie. Drugi trop mam taki, że mój router (EDIMAX LT-6408n) nie wyrabia, coś się w nim "przepełnia" i tnie. To też spróbuję zweryfikować.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~maniek

 

TIDAL przerywa na NJU (2021-06-01 10:17)

Jakie ustawienia w telefonie samsunga sprawdzić, by wyeliminować zacinanie tidala w nju zasieg 4g? Żona jadąc do pracy ma zwiechy co chwilę, wydaje mi sie ze juz wszystko sprawdzilem :(

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~paweł

odpowiedź

TIDAL przerywa na NJU | ~paweł (24.02.2019, 16:32)

Hej,
Od 20 lutego TIDAL na odtwarzaczu Pioneer X-HM76 połączonym z NJU przerywa odtwarzanie dowolnego utworu po ok. 1-2 minutach. Wcześniej problem nie występował. Jeżeli połączę odtwarzacz z hot spotem z komórki w PLAY,  TIDAL działa poprawnie. Czy ktoś ma podobny problem? Skąd tak nagła zmiana? Jakieś rozwiązania?
Pozdrawiam,
Paweł
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 1 zalogowanych użytkowników