forumnju z rachunkiemusługinju interet dodatkowy - spam telefoniczny

nju interet dodatkowy - spam telefoniczny

 

nju interet dodatkowy - spam telefoniczny (2019-01-16 15:54)

Dokupiłem sobie kilka dni temu nju internet dodatkowy. Wybrałem nowy numer, podpisem umowę i wydawało się, że jest ok. Jednak od samego początku przez cały dzień wydzwaniają na ten numer jacyś spamerzy. Co w tej sytuacji mogę zrobić? Czy nju handluje numerami bez wiedzy i zgody abonenta?  Czy można zablokować wszystkie połączenia przychodzące na ten numer? 

 

nju interet dodatkowy - spam telefoniczny (2019-01-16 21:23)

Hej, nju nie handluje numerami, natomiast z "nowymi" numerami jest tak, że ktoś ich wcześniej używa, potem z różnych względów zostają wyłączone i za jakiś czas trafiają z powrotem do puli numerów.  Pewnie poprzedni właściciel zgodził się na rozmaite kontakty marketingowe i teraz dzwonią. Pola manewru są w takiej sytuacji mocno ograniczone: albo możesz zapytać skąd mają numer i poprosić o usunięcie z bazy albo dodać do listy blokowanych numerów i tę drugą opcję polecam. Po jakimś czasie nikt już do mnie nie wydzwania, bo każdy numer blokuję i mam spokój. Operatorzy nie blokują standardowych połączeń, istnieje tylko możliwość założenia blokady połączeń z numerów zastrzeżonych. Pozdrawiam :)

odpowiedź

nju interet dodatkowy - spam telefoniczny | maaciek (16.01.2019, 15:54)

Dokupiłem sobie kilka dni temu nju internet dodatkowy. Wybrałem nowy numer, podpisem umowę i wydawało się, że jest ok. Jednak od samego początku przez cały dzień wydzwaniają na ten numer jacyś spamerzy. Co w tej sytuacji mogę zrobić? Czy nju handluje numerami bez wiedzy i zgody abonenta?  Czy można zablokować wszystkie połączenia przychodzące na ten numer? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 1 zalogowanych użytkowników