forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru do abonamentu internetowego a limit GB oraz kwota abonamentu

Przeniesienie numeru do abonamentu internetowego a limit GB oraz kwota abonamentu

 

Przeniesienie numeru do abonamentu internetowego a limit GB oraz kwota abonamentu (2018-12-20 21:15)

Witam przeniosłem do Panstwa numer .W między czasie dostałem sms aktywacja usługi została zrobiona 9.12.2018  a ku  mojemu zdziwieniu okres rozliczeniowy od 19.11  i co ciekawsze mimo że ja korzystam od 9.12 to już 18 została wystawiona FV na 29 zł oczywiście przez 9 dni limitu transferu nie wykorzystałem ( tylko około 18 gb ) . ... Co najlepsze budzę się w nowym okresie rozliczeniowym a tu juz 11 gb wykorzystane gdzie statystyka urządzenia od dnia aktywacji pokazuje zupełnie co innego . Łącznie od 9 router pobrał 26gb a wg nju będzie tego z 33 . Czuje ze przygodna będzie bardzo krótka . Oczywiście za nim numer został przeniesiony dowiadywałem się czy będą jakieś koszty . Otrzymałem nie od dnia przeniesienia !!! ao formularzy kontaktowym nie wspominając

 

Przeniesienie numeru do abonamentu internetowego a limit GB oraz kwota abonamentu (2018-12-21 00:20)

Cześć. Sugeruję ukryć numer telefonu, to jest forum dla użytkowników nju, a nie biuro obsługi klienta, w związku z czym jakaś osoba postronna może ten numer wykorzystać.  To nie jest tak, że każdy otrzymuje okres rozliczeniowy w dniu przeniesienia, tych okresów jest zaledwie kilka, inaczej musiało by ich być 31, już nie wspominając o tym, że okres jest przydzielany od momentu podpisania umowy na numer tymczasowy, kiedy operator jeszcze nie wie, kiedy numer zostanie przeniesiony, bo o dacie przeniesienia decyduje operator Dawca, do którego operator Biorca dopiero wystąpi z wnioskiem na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.
<div align="left">

Zgodnie z regulaminem, jeżeli do czasu przeniesienia nie korzystasz z numeru tymczasowego to nic nie płacisz, ale już od momentu przeniesienia opłaty naliczane są zgodnie z cennikiem od 0 zł do 29 zł. Limit 29 zł łatwo jest osiągnąć, wystarczy wykorzystać niecałe 153 MB (0.19 zł z 1 MB). Dopiero jak osiągniesz limit 29 zł otrzymujesz pakiet 40 GB i tak naprawdę nie ma znaczenia ile z tego 40 GB wykorzystasz i tak zapłacisz 29 zł, chyba że nie wykorzystasz nawet tych 153 MB, to opłata będzie niższa, nie niższa jednak niż 9 zł (przynajmniej przez pierwsze pełne trzy okresy rozliczeniowe, a potem usługa Im dłużej, tym lepiej, jeżeli ją włączysz, to dociążenie 9 zł znosi, a przy okazji powiększa pakiet danych).



Jeżeli chodzi o zużycie danych to mierzone przez urządzenie, może różnić się od tego, które nalicza operator. Wszystkie sesje masz uwzględnione na bilingu. Jeżeli jakiś transfer budzi Twoje wątpliwości, wyślij zgłoszenie do pionu techniki przez formularz kontaktowy. Pozdrawiam.


[edytowane przez pilotka o 01:35 w dniu 2018-12-21]
 

Przeniesienie numeru do abonamentu internetowego a limit GB oraz kwota abonamentu (2018-12-21 11:32)

Wszytko co napisałeś sie zgadza ale dla mnie okres rozliczeniowy pewien się liczyć od momentu aktywacji ani kiedy mi kartę przysłali tiketa zrobiłem ale od 10 dni nikt nie odpisuje na niego . Nalepszę to i tak sa sms mówiące zostanie aktywowany przeniesiony od 9.12 . . Na infolini powiedzieli ze pewnie policzą proporcjonalnie do ilości dni lub transferu a gdzie tam ....

 

Przeniesienie numeru do abonamentu internetowego a limit GB oraz kwota abonamentu (2018-12-21 13:16)

Jaki status na koncie nju mobile ma zadanie, które zgłosiłeś do biura obsługi klienta? Odpowiedź na reklamację zwykle przychodzi w ciągu 7 dni, maksymalnie do 30 dni. Jeżeli otrzymałeś błędną informację to rozmowy są nagrywane i możesz wnioskować o odsłuchanie rozmowy i uznanie reklamacji na tej podstawie.

[edytowane przez pilotka o 19:55 w dniu 2018-12-28]

odpowiedź

Przeniesienie numeru do abonamentu internetowego a limit GB oraz kwota abonamentu | gość1545336957355 (20.12.2018, 21:15)

Witam przeniosłem do Panstwa numer .W między czasie dostałem sms aktywacja usługi została zrobiona 9.12.2018  a ku  mojemu zdziwieniu okres rozliczeniowy od 19.11  i co ciekawsze mimo że ja korzystam od 9.12 to już 18 została wystawiona FV na 29 zł oczywiście przez 9 dni limitu transferu nie wykorzystałem ( tylko około 18 gb ) . ... Co najlepsze budzę się w nowym okresie rozliczeniowym a tu juz 11 gb wykorzystane gdzie statystyka urządzenia od dnia aktywacji pokazuje zupełnie co innego . Łącznie od 9 router pobrał 26gb a wg nju będzie tego z 33 . Czuje ze przygodna będzie bardzo krótka . Oczywiście za nim numer został przeniesiony dowiadywałem się czy będą jakieś koszty . Otrzymałem nie od dnia przeniesienia !!! ao formularzy kontaktowym nie wspominając
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies