forumnju z rachunkiemofertaDostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju!

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju!

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-16 18:41)

U mnie to samo... Z tym, że dostałam już drugą taką wiadomość.  Wykorzystałam limit roamingu... siedząc w Warszawie.  Stan konta pokazuje co innego.

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-16 19:06)

Sprawa wyjaśniona - patrz post z 2018-12-14 12:33

~jac

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-16 23:27)

Ja z Lublina - też dostałam taką wiadomość! Nie ruszałam się od roku!

~queenstress

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-17 23:38)

to jest odpowiedź na post:

Dostałem dzisiaj taką samą wiadomość. Najlepsze jest to, że tylko na jeden numer i to dodatkowy, a nie na główny. Niech operator się tym zainteresuje bo napłynie fala skarg...

Operator zna problem i pracuje nad jego rozwiązaniem, przewidywany termin naprawy to przełom stycznia/lutego 2019. Do tego czasu jeżeli ktoś nie był za granicą czy nie przebywał w obszarze przygranicznym i na koncie nju mobile widzi limit danych do wykorzystania w roamingu w strefie 1 (UE) nju sugeruje tę wiadomość zignorować.

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-18 07:50)

Jeśli nie opuszczałeś/Aś kraju to się nie przejmuj SMS został wysłany błędnie. Dzwoniąc na BOK jest taka informacja.

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-18 13:26)

Ciekawostka - dostałem takiego SMS na numer dodatkowy, a główny nic.

odpowiedź

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! | pilotka (17.12.2018, 23:38)

Operator zna problem i pracuje nad jego rozwiązaniem, przewidywany termin naprawy to przełom stycznia/lutego 2019. Do tego czasu jeżeli ktoś nie był za granicą czy nie przebywał w obszarze przygranicznym i na koncie nju mobile widzi limit danych do wykorzystania w roamingu w strefie 1 (UE) nju sugeruje tę wiadomość zignorować.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 1 zalogowanych użytkowników