Doladowania

 

Doladowania (2018-11-20 00:11)

Witam, 
Mam maly problem z kwota na moim koncie. W sobote doladowalam konto za 30 zlotych, caly weekend korzystalam z wifi i nie wykonywalam  zadnych polaczen. Okazuje sie, ma dzien dzisiejszy na koncie zostalo mi niecale 7 zl. Jak to jest mozliwe?


Pozdrawiam
Magda

 

Doladowania (2018-11-20 00:58)

Cześć :) Sprawdź na liście połączeń na co zostały wykorzystane środki. Być może kiedy korzystałaś z sieci wi-fi i znalazłaś się poza jej zasięgiem, przy włączonych danych komórkowych przełączyło Cię na sieć mobilną, w związku z czym za transmisję danych pobrało opłatę. Albo może masz aktywną subskrypcję SMS-ów specjalnych. Pozdrawiam.

 

Doladowania (2018-11-20 10:32)

to jest odpowiedź na post:

Cześć :) Sprawdź na liście połączeń na co zostały wykorzystane środki. Być może kiedy korzystałaś z sieci wi-fi i znalazłaś się poza jej zasięgiem, przy włączonych danych komórkowych przełączyło Cię na sieć mobilną, w związku z czym za transmisję danych pobrało opłatę. Albo może masz aktywną subskrypcję SMS-ów specjalnych. Pozdrawiam.




Jestem pewna, ze nic takiego sie nie zdazylo, a nawet jesli, to nie jest tak, ze mam do 10 czy na nawet 20 GB w cenie, jesli korzystam z uslugi nie wiecej niz 29 zlotych? 

~magdamucha

 

Doladowania (2018-11-20 13:02)

Na coś te środki musiały jednak zostać wykorzystane. Tak jak wcześniej pisałam sprawdzisz to na liście połączeń. Jeśli korzystasz z usługi Wszystko za nie więcej niż 29 zł, to usługa działa w ten sposób, że najpierw pobiera do 29 zł za rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet, a dopiero jak wydasz 29 zł na te usługi otrzymujesz pakiet danych do wykorzystania do końca cyklu usługi.

odpowiedź

Doladowania | pilotka (20.11.2018, 13:02)

Na coś te środki musiały jednak zostać wykorzystane. Tak jak wcześniej pisałam sprawdzisz to na liście połączeń. Jeśli korzystasz z usługi Wszystko za nie więcej niż 29 zł, to usługa działa w ten sposób, że najpierw pobiera do 29 zł za rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet, a dopiero jak wydasz 29 zł na te usługi otrzymujesz pakiet danych do wykorzystania do końca cyklu usługi.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników