gdzie moje konto ???

 

gdzie moje konto ??? (2018-10-17 19:50)

Mam NJU na kartę, ale nie mogę nigdzie zadzwonić . Czyżby minął okres ważności konta? Używam tego tel jako drugiego. Wiem, że musi być aktywność na telefonie, ale kiedyś pytałam co to znaczy aktywność - nie dostałam odpowiedzi. Doładowuję raz po raz Czy to aktywność ??? Z informacji na początku mojej znajomość z NJU wiem, że co jakiś czas powinien przyjść SMS , na którego powinnam odpowiedzieć, aby mieć konto ? na zawsze? Żadnych SMS nie otrzymałam. Nr mam ok roku . Doładowywałam co 2-3 mis. Sadziłam, że telefon mam aktywny. Dziś odkryłam, że nie mogę zadzwonić, ani pod nr * 620 też nie mogę się dostać. Mam konto w NJU ale nie mogę się zalogować. Chciałm się dowiedzieć historii mojego numeru. Przecież moje konto powinno być mimo nieakywnego numeru. Czy zostało zlikwidowane? Powinnamn zostać jakoś powiadomiona. Nie dostałam żadnej wiadomośći. Co mam robić dalej, czy odzyskam mój nr ( wielu znajomych ma ten nr tel) czy odzyskam pieniądze z konta???  

~alinka

 

gdzie moje konto ??? (2018-10-17 21:40)

Telefon loguje się do sieci? Jeżeli co chwila doładowujesz jak piszesz, to ważność numeru nie minęła, bo wystarczy doładować raz na pół roku. Jeżeli doładowujesz częściej to SMS-y utrzymaniowe nie przychodzą. Może po prostu nie masz środków na koncie, bo połączenia są płatne? Do konta powinnaś mieć dostęp, chyba że rzeczywiście wygasła jego ważność. By się dowiedzieć szczegółów, zadzwoń z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690610610.

[edytowane przez pilotka o 21:44 w dniu 2018-10-17]
 

gdzie moje konto ??? (2018-11-28 20:40)

<div>Nju mobile wlasnie drugi raz zlikwidowali mi konto wraz z pieniedzmi, ktore na nim mialem.</div><div>"konto po wieki" to jakis zart - wedlug mnie to wielkie oszustwo!
</div>

odpowiedź

gdzie moje konto ??? | ~alinka (17.10.2018, 19:50)

Mam NJU na kartę, ale nie mogę nigdzie zadzwonić . Czyżby minął okres ważności konta? Używam tego tel jako drugiego. Wiem, że musi być aktywność na telefonie, ale kiedyś pytałam co to znaczy aktywność - nie dostałam odpowiedzi. Doładowuję raz po raz Czy to aktywność ??? Z informacji na początku mojej znajomość z NJU wiem, że co jakiś czas powinien przyjść SMS , na którego powinnam odpowiedzieć, aby mieć konto ? na zawsze? Żadnych SMS nie otrzymałam. Nr mam ok roku . Doładowywałam co 2-3 mis. Sadziłam, że telefon mam aktywny. Dziś odkryłam, że nie mogę zadzwonić, ani pod nr * 620 też nie mogę się dostać. Mam konto w NJU ale nie mogę się zalogować. Chciałm się dowiedzieć historii mojego numeru. Przecież moje konto powinno być mimo nieakywnego numeru. Czy zostało zlikwidowane? Powinnamn zostać jakoś powiadomiona. Nie dostałam żadnej wiadomośći. Co mam robić dalej, czy odzyskam mój nr ( wielu znajomych ma ten nr tel) czy odzyskam pieniądze z konta???  
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników