forumnju na kartęusługiProblem z uruchomieniem Halo Granie

Problem z uruchomieniem Halo Granie

 

Problem z uruchomieniem Halo Granie (2018-10-04 16:03)

Wysłany SMS o treści 99992 na numer 3333 skutkuje jedynie otrzymaniem odpowiedzi SMS że : "przepraszamy, twoje zamówienie nie może zostać zrealizowane" . Czy komuś też coś podobnego się przydarzyło i jak sobie poradził z tym. Albo gdzie można sięgnąć po więcej informacji. Jak by ktoś chciał mnie odsyłać do regulaminu, czy podstrony operatora tej usługi to nie polecam. Zapoznałem się z nimi i nic tam nie znalazłem.

~sławek

 

Problem z uruchomieniem Halo Granie (2018-10-04 19:19)

Do scalenia z wątkiem https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,1200001,title,darmowe-halo-granie-,watek

~jac

 

Problem z uruchomieniem Halo Granie (2018-10-07 21:17)

Ja bym proponował by odpowiadał mi ktoś kto chociaż zadał sobie trochę trudu z przeczytaniem mojego postu i tego o co pytam i proszę. Bo nie ma w nim wiele wspólnego z postem z którym  sugeruje się by je scalić. No pomijając jeden fakt, że dotyczą tej samej usługi. To może zapytam inaczej. Czy ktoś wie czy nju ma EBOA bym mógł się z nimi skontaktować w tej sprawie.

~sllawek

 

Problem z uruchomieniem Halo Granie (2018-10-07 23:36)

Możesz wysłać zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na koncie nju mobile.

odpowiedź

Problem z uruchomieniem Halo Granie | pilotka (07.10.2018, 23:36)

Możesz wysłać zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na koncie nju mobile.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 1 zalogowanych użytkowników