forumstrona www, moje kontomoje kontoCzemu znikają mi pieniądze z konta?

Czemu znikają mi pieniądze z konta?

 

Czemu znikają mi pieniądze z konta? (2018-09-11 21:58)

<div>Dzisiaj przyszedł do mnie sms z informacją o braku środków na koncie. Zaciekawiła mnie ta informacja ponieważ do nikogo nie dzwoniłem ani nie używałem internetu poza moim routerem.</div><div>
</div><div>Po zalogowaniu się i przejściu do listy "lista połączeń" widzę bardzo dużo takich samych wpisów w postaci:</div><div>
</div><div>2018.09.11 16:49    Internet    1.00kB    Dane    Inny    0.02 zł    Konto Główne</div><div>
</div><div>Czemu nju zabiera mi 2gr co każde 5 godzin? Mam zawsze wyłączone użycie danych w ustawieniach telefonu, w telefonie jest napisane że w okresie 26.08 - 25.09 wykorzystałem 0 bajtów.</div><div>
</div><div>Skąd biorą się te opłaty?
</div>

 

Czemu znikają mi pieniądze z konta? (2018-09-11 23:15)

Z tego wynika, że transmisja danych jest jednak nawiązywana. Wyślij zgłoszenie do działu technicznego przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na koncie nju mobile, technicy to sprawdzą.  Jeżeli nie korzystasz z transmisji danych możesz zlecić założenie bezpłatnej blokady na połączenia z internetem.

 

Czemu znikają mi pieniądze z konta? (2019-03-09 17:43)

to jest odpowiedź na post:


Dzisiaj przyszedł do mnie sms z informacją o braku środków na koncie. Zaciekawiła mnie ta informacja ponieważ do nikogo nie dzwoniłem ani nie używałem internetu poza moim routerem.


Po zalogowaniu się i przejściu do listy "lista połączeń" widzę bardzo dużo takich samych wpisów w postaci:


2018.09.11 16:49    Internet    1.00kB    Dane    Inny    0.02 zł    Konto Główne


Czemu nju zabiera mi 2gr co każde 5 godzin? Mam zawsze wyłączone użycie danych w ustawieniach telefonu, w telefonie jest napisane że w okresie 26.08 - 25.09 wykorzystałem 0 bajtów.


Skąd biorą się te opłaty?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1552149796753

odpowiedź

Czemu znikają mi pieniądze z konta? | qwertyu (11.09.2018, 21:58)

<div>Dzisiaj przyszedł do mnie sms z informacją o braku środków na koncie. Zaciekawiła mnie ta informacja ponieważ do nikogo nie dzwoniłem ani nie używałem internetu poza moim routerem.</div><div>
</div><div>Po zalogowaniu się i przejściu do listy "lista połączeń" widzę bardzo dużo takich samych wpisów w postaci:</div><div>
</div><div>2018.09.11 16:49    Internet    1.00kB    Dane    Inny    0.02 zł    Konto Główne</div><div>
</div><div>Czemu nju zabiera mi 2gr co każde 5 godzin? Mam zawsze wyłączone użycie danych w ustawieniach telefonu, w telefonie jest napisane że w okresie 26.08 - 25.09 wykorzystałem 0 bajtów.</div><div>
</div><div>Skąd biorą się te opłaty?
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

260 gości i 0 zalogowanych użytkowników