forumnju z rachunkiemofertaCzy jako osoba niepełnoletnia (16 lat) mogę wziąć abonament ,,na siebie" czy musi zrobić to rodzic

Czy jako osoba niepełnoletnia (16 lat) mogę wziąć abonament ,,na siebie" czy musi zrobić to rodzic

 

Czy jako osoba niepełnoletnia (16 lat) mogę wziąć abonament ,,na siebie" czy musi zrobić to rodzic (2018-09-02 15:17)

Czy jako osoba niepełnoletnia (16 lat)  mogę wziąć abonament ,,na siebie" czy musi zrobić to rodzic

~hipo

 

Czy jako osoba niepełnoletnia (16 lat) mogę wziąć abonament ,,na siebie" czy musi zrobić to rodzic (2018-09-02 16:30)

Regulamin nie mówi tego wprost, ale firma może zakładać, że szesnastolatek uczy się, więc nie ma dochodów (patrz par. 9 punkt 1 regulaminu świadczenia usług)
Na 100% wiarygodną odpowiedź otrzymasz w BOK, nie na forum uzytkowników

~jac

 

Czy jako osoba niepełnoletnia (16 lat) mogę wziąć abonament ,,na siebie" czy musi zrobić to rodzic (2018-09-13 22:02)

Umowa podpisana przez osobę ograniczoną w zdolności do czynności prawnych (tj. osobę, która ukończyła 13 lat, a nie ukończyła 18 lat) wymaga potwierdzenia przez przedstawiciela ustawowego tej osoby - rodzica.

[edytowane przez pilotka o 23:42 w dniu 2018-09-13]
 

Czy jako osoba niepełnoletnia (16 lat) mogę wziąć abonament ,,na siebie" czy musi zrobić to rodzic (2023-02-17 16:02)

to jest odpowiedź na post:

Umowa podpisana przez osobę ograniczoną w zdolności do czynności prawnych (tj. osobę, która ukończyła 13 lat, a nie ukończyła 18 lat) wymaga potwierdzenia przez przedstawiciela ustawowego tej osoby - rodzica.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~qagata

odpowiedź

Czy jako osoba niepełnoletnia (16 lat) mogę wziąć abonament ,,na siebie" | czy musi zrobić to rodzic (~hipo)

Czy jako osoba niepełnoletnia (16 lat)  mogę wziąć abonament ,,na siebie" czy musi zrobić to rodzic
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników