forumnju z rachunkiemusługiprzeniesienie z nju z rachunkiem do nju na kartę mając numer tymczasowy

przeniesienie z nju z rachunkiem do nju na kartę mając numer tymczasowy

 

przeniesienie z nju z rachunkiem do nju na kartę mając numer tymczasowy (2018-08-20 09:30)

hej!
żona przeszła do nju z rachunkiem ale jest jeszcze tymczasowy do końca sierpnia. Chcę przejść na kartę, żeby zarejestrować go na mnie i potem zrobić tandem. Teraz pytanie czy muszę czekać aż numer tymczasowy przejdzie na ten przenoszony, czy mogę to zrobić już teraz, żeby nie tracić czasu? przejdzie to tak? jak myślicie?

 

przeniesienie z nju z rachunkiem do nju na kartę mając numer tymczasowy (2018-08-21 14:06)

Nie trzeba czekać, już teraz możesz zlecić migrację, natomiast podejrzewam, że szybciej nastąpi przeniesienie numeru od innego operatora niż migracja na kartę.

 

przeniesienie z nju z rachunkiem do nju na kartę mając numer tymczasowy (2018-08-22 10:53)

no właśnie żona sie zgapiła bo przenosiła numer do nju i zamiast odrazu na karte, to zrobiła abo. teraz takie komplikacje...

odpowiedź

przeniesienie z nju z rachunkiem do nju na kartę mając numer tymczasowy | magdziora (20.08.2018, 09:30)

hej!
żona przeszła do nju z rachunkiem ale jest jeszcze tymczasowy do końca sierpnia. Chcę przejść na kartę, żeby zarejestrować go na mnie i potem zrobić tandem. Teraz pytanie czy muszę czekać aż numer tymczasowy przejdzie na ten przenoszony, czy mogę to zrobić już teraz, żeby nie tracić czasu? przejdzie to tak? jak myślicie?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 2 zalogowanych użytkowników