forumnju na kartęofertaPrzeniesienie numerów z innej siedi będąc w pakiecie "RODZINA"

Przeniesienie numerów z innej siedi będąc w pakiecie "RODZINA"

 

Przeniesienie numerów z innej siedi będąc w pakiecie "RODZINA" (2018-08-01 13:24)

<div>Witam,</div><div>1. Chciałbym przenieść numer do nju.</div><div>Mam 3 numery w jednym abonamencie</div><div>a nie chciałbym ich stracić.</div><div>Czy jest możliwość przeniesienia tych</div><div>numerów z jak najlepszą ofertą.</div><div>
</div><div>2. Mam też możliwość przeniesienia tylko</div><div>dwóch numerów, czy załapią się na ofertę</div><div>po 19 zl na głowe? jak to zrobić aby nie tracić</div><div>numerów będąc w formule rodzina w innej sieci?
</div>

~hubert

 

Przeniesienie numerów z innej siedi będąc w pakiecie "RODZINA" (2018-08-01 20:06)

Jak najbardziej, najlepiej w tandemie, czyli 29+9 zł. Numery muszą być zarejestrowane na jedną osobę. Trzeba sprawdzić kiedy kończy się umowa. Najpierw zlecić przeniesienie pierwszego, a jak już zostanie podpisana umowa, można przenosić drugi. Zamówienie można złożyć przez stronę www.njumobile.pl wybierając w procesie zakupowym usługę i że chcesz numer, który ma być przeniesiony z innej sieci. Nie można składać wypowiedzenia u dotychczasowego operatora, tylko zlóżyć zamówienie przez stronę, Nju w Twoim imieniu załatwi wszelkie formalności.

 

Przeniesienie numerów z innej siedi będąc w pakiecie "RODZINA" (2019-05-10 07:38)

to jest odpowiedź na post:


Witam,
1. Chciałbym przenieść numer do nju.
Mam 3 numery w jednym abonamencie
a nie chciałbym ich stracić.
Czy jest możliwość przeniesienia tych
numerów z jak najlepszą ofertą.


2. Mam też możliwość przeniesienia tylko
dwóch numerów, czy załapią się na ofertę
po 19 zl na głowe? jak to zrobić aby nie tracić
numerów będąc w formule rodzina w innej sieci?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1557466694649

odpowiedź

Przeniesienie numerów z innej siedi będąc w pakiecie " | RODZINA" (~hubert)

<div>Witam,</div><div>1. Chciałbym przenieść numer do nju.</div><div>Mam 3 numery w jednym abonamencie</div><div>a nie chciałbym ich stracić.</div><div>Czy jest możliwość przeniesienia tych</div><div>numerów z jak najlepszą ofertą.</div><div>
</div><div>2. Mam też możliwość przeniesienia tylko</div><div>dwóch numerów, czy załapią się na ofertę</div><div>po 19 zl na głowe? jak to zrobić aby nie tracić</div><div>numerów będąc w formule rodzina w innej sieci?
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 2 zalogowanych użytkowników