forumnju z rachunkiemusługiZablokowana treść

Zablokowana treść

 

Zablokowana treść (2018-07-26 07:55)

Mam problem z połączeniami z jednym numerem. Osoba dzwoniąca do mnie lub pisząca sms nie może się ze mną połączyć. Dostaję komunikat "zablokowana treść" np połączeń 1, wiadomości 1. W swoim telefonie nie mam tego numeru zablokowanego, wprowadzonego na czarną listę więc o co chodzi? Tamten numer też nie ma wprowadzonej blokady na mój numer.

 

Zablokowana treść (2018-07-26 19:01)

Przede wszystkim na początek wykonajcie tzw. test krzyżowy i przełóżcie karty SIM do innych telefonów, by wykluczyć problem po stronie urządzeń. Niech osoba dzwoniąca usunie Twój numer z kontaktów, wybierze go ręcznie i spróbuje nawiązać połączenie.

[edytowane przez pilotka o 19:02 w dniu 2018-07-26]
 

Zablokowana treść (2018-07-27 07:14)

Tak więc przełożyliśmy karty sim do innych telefonów i okazało się, że wina jest po stronie urządzeń, a nie sieci. Przez przypadek numer telefonu żony został w moim telefonie zapisany do połączeń nękających :)))) Śmieszne ale prawdziwe. Problem rozwiązany.

~leskar300

odpowiedź

Zablokowana treść | leskar300 (26.07.2018, 07:55)

Mam problem z połączeniami z jednym numerem. Osoba dzwoniąca do mnie lub pisząca sms nie może się ze mną połączyć. Dostaję komunikat "zablokowana treść" np połączeń 1, wiadomości 1. W swoim telefonie nie mam tego numeru zablokowanego, wprowadzonego na czarną listę więc o co chodzi? Tamten numer też nie ma wprowadzonej blokady na mój numer.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników