forumnju z rachunkiemofertaCzy można do nju mobile przenieśc swój numer z play?

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play?

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-19 22:52)

Konkretnie chodzi mi o usługę "19 zł na głowę w parze". Czy można zachować numery?

~magda

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-19 23:13)

Oczywiście, tylko trzeba to zrobić w odpowiedniej kolejności. Podstawowym warunkiem jest to, by numery były zarejestrowane na jedną osobę. Składając zamówienie przez stronę nju mobile wybierz w procesie zakupowym usługę Wszystko - nie więcej niż 29 zł, a następnie opcję, że chcesz  numer, który masz u innego operatora. Jak przyjedzie kurier z umową i pierwszy numer zostanie aktywowany w ciągu 48 godzin od podpisania dokumentów, będziesz mogła złożyć zamówienie na drugi numer, który ma zostać przeniesiony i tutaj wybierasz w procesie zakupowym nju dodatkowy za 9 zł. 

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-21 21:28)

to jest odpowiedź na post:

Oczywiście, tylko trzeba to zrobić w odpowiedniej kolejności. Podstawowym warunkiem jest to, by numery były zarejestrowane na jedną osobę.


Znaczy te numery w play mają być obydwa na mnie? Czy warunkiem w nju jest, że mają być obydwa na mnie?

~magda

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-21 23:26)

to jest odpowiedź na post:


Znaczy te numery w play mają być obydwa na mnie? Czy warunkiem w nju jest, że mają być obydwa na mnie?




Tak, jeżeli jeden z nich jest w Play na inną osobę, to masz dwa rozwiązania: 
1) dokonać cesji na Ciebie w Play  lub
2) zlecić przeniesienie numeru z Play do nju do oferty na kartę, a jak będzie w ofercie na kartę przerejestrować numer na Ciebie w Salonie Orange.


Mniej czasu zajmuje cesja, stąd radziłabym skorzystać z pierwszej opcji. W nju nie ma cesji, można jedynie przerejestrować numer w ofercie na kartę.

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-22 23:11)

Dziękuję bardzo za wyczerpujące odpowiedzi :) 

~magda

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-27 09:54)

<div>Witam :)
</div><div>Mam jeszcze  pytanie...</div>Czy dwa numery w dwóch różnych sieciach (plus i play) ale zarejestrowane na jedną osobę też można przenieść w tej opcji "19 na głowę w parze" ?

~magda

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-27 17:44)

Tak, numery mogą być u dwóch różnych operatorów, ważne by były zarejestrowane na tę samą osobę :)

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-27 19:13)

Mam podobne pytanie, ale chcę przenieść mój numer z t-mobile . Numer jest zarejestrowany na inną osobę, więc z tego co rozumiem łatwiej jak zrobię cesję w t-mobile, ale nie wiem czy zrobią ją gdy mam aktualnie umowę na czas nieokreślony (bo moja umowa się skończyła). Poza tym wyczytałam, że za cesję w t-mobile jest opłata. Czy nie lepiej w tym przypadku przenieść numer do oferty na kartę w nju i potem jakoś zmienić na abonament?

~aisha

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-27 19:24)

Cesję można zrobić, jak umowa jest na czas nieokreślony, ale żeby uniknąć opłaty można zlecić przeniesienie numeru do oferty nju na kartę. Następnie udać się do Salonu Orange wraz z osobą na którą numer jest zarejestrowany, by przerejestrować numer, a jak to się stanie złożyć zamówienie na przeniesienie numeru do nju z rachunkiem,.

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-08-05 00:43)

Hej ;) mam jeszcze pytanko odnośnie przeniesienia.. czy można to zrobić przed zakończeniem umowy w Play czy trzeba czekać do końca umowy?

~magda

odpowiedź

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? | ~magda (19.07.2018, 22:52)

Konkretnie chodzi mi o usługę "19 zł na głowę w parze". Czy można zachować numery?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 1 zalogowanych użytkowników