forumnju z rachunkiemofertaJak wrócić z Nju mobile z rachunkiem na Orange na kartę

Jak wrócić z Nju mobile z rachunkiem na Orange na kartę

 

Jak wrócić z Nju mobile z rachunkiem na Orange na kartę (2018-07-17 22:34)

Jak ponownie wrócić do Orange z Nju? W salonie Orange powiedziano mi, że oni nie mogą tego zrobić dopóki wiąże mnie z Nju umowa. Wielokrotnie dzwoniłem na infolinię Nju i raz powiedziano mi, że przyjęli moje telefoniczne wypowiedzenie i po zakończeniu miesiąca będę miał ostatnią fakturę i znów będę mógł przejść do Orange. Po miesiącu ponownie udałem się do salonu Orange, jednak nic się nie zmieniło. Po kolejnej rozmowie na infolinii powiedziano mi, że muszę listownie wysłać wypowiedzenie. Co mam w tej sytuacji zrobić? Nie chcę stracić numeru ale też nie chcę dłużej być w Nju.  

~tom54846

 

Jak wrócić z Nju mobile z rachunkiem na Orange na kartę (2018-07-18 23:30)

Zamówienie na migrację na kartę jest wprowadzone z zachowaniem pełnego okresu rozliczeniowego wypowiedzenia, stąd zadzwoń do bok, by sprawdzić czy takie zamówienie zostało wprowadzone. Rozmowy są nagrywane, więc jeżeli nie zostało wprowadzone złóź reklamację. Nie trzeba pisemnej dyspozycji. Jak numer będzie w ofercie na kartę wyślij SMS-a pod numer 601 o treści FREE. Wcześniej musisz doładować konto, bo SMS jest płatny. Wykorzystaj te środki, bo przepadną, pozostawiając oczywiście kwotę potrzebną na wysłanie SMS-a. Numer w ciągu 24 godzin zostanie przeniesiony do Orange i salon na żadnym etapie nie jest do tego potrzebny.

[edytowane przez pilotka o 00:01 w dniu 2018-07-19]

odpowiedź

Jak wrócić z Nju mobile z rachunkiem na Orange na kartę | ~tom54846 (17.07.2018, 22:34)

Jak ponownie wrócić do Orange z Nju? W salonie Orange powiedziano mi, że oni nie mogą tego zrobić dopóki wiąże mnie z Nju umowa. Wielokrotnie dzwoniłem na infolinię Nju i raz powiedziano mi, że przyjęli moje telefoniczne wypowiedzenie i po zakończeniu miesiąca będę miał ostatnią fakturę i znów będę mógł przejść do Orange. Po miesiącu ponownie udałem się do salonu Orange, jednak nic się nie zmieniło. Po kolejnej rozmowie na infolinii powiedziano mi, że muszę listownie wysłać wypowiedzenie. Co mam w tej sytuacji zrobić? Nie chcę stracić numeru ale też nie chcę dłużej być w Nju.  
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników