forumnju na kartęusługiProblem z dodatkowym internetem

Problem z dodatkowym internetem

 

Problem z dodatkowym internetem (2018-07-05 19:52)

Dzień dobry


Korzystam z nju na kartę od ponad pół roku. Wcześniej miałem 10GB internetu na miesiąc, ale nie wystarczało mi to i zawsze dokupowałem dodatkowy pakiet 9GB za 9zl wpisując AKT na numer 80355. 


W zeszłym miesiącu mój transfer danych został podwojony i mam teraz 20gb. Oczywiście jak zwykle mi nie wystarczyło i chciałem ponownie dokupić pakiet 9gb. Właśnie tutaj zaczyna się problem. Dostałem smsa zwrotnego, że pakiet 9GB będę mógł włączyć po wykorzystaniu darmowego pakietu 20GB. Sęk w tym, że wykorzystałem już darmowy pakiet i nadal nie mogę kupić dodatkowego. 


Co mam zrobić, żeby ponownie mieć możliwość kupna pakietu 9GB? Proszę o pomoc

 

Problem z dodatkowym internetem (2018-07-05 20:33)

Jak nie możesz włączyć,  to zgłoś reklamację do bok przez formularz kontaktowy, bo tu nic nie poradzimy.

~gostek

 

Problem z dodatkowym internetem (2018-07-05 21:51)

to jest odpowiedź na post:

Jak nie możesz włączyć,  to zgłoś reklamację do bok przez formularz kontaktowy, bo tu nic nie poradzimy.




Zgłosiłem zgodnie z Twoimi wskazówkami i problem został już rozwiązany. Dziękuję za dobrą radę oraz ekipie nju za szybkie usunięcie usterki :)

odpowiedź

Problem z dodatkowym internetem | ~gostek (05.07.2018, 20:33)

Jak nie możesz włączyć,  to zgłoś reklamację do bok przez formularz kontaktowy, bo tu nic nie poradzimy.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników