forumnju na kartęusługiSkąd tak wysoki koszt rozmowy?

Skąd tak wysoki koszt rozmowy?

 

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? (2018-07-03 05:14)

Za 2,01min połącznienia z numerem niemieckim, którego właściciel jest w Polsce  dostałem SMS informujący, że koszt wyniósł 6,30zł. (dane komórkowe wyłączone) Od 12 lat nie zapłaciłem tyle za 2 minuty rozmowy. Czy może mi ktoś powiedzieć skąd taka opłata? 

~jerema

 

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? (2018-07-03 16:24)

Nie ma znaczenia gdzie jest właściciel, tylko na jaki numer dzwonisz. Skoro jest to numer niemiecki to jest to połączenie międzynarodowe. Skąd taki koszt? Sprawdź w cenniku swojej oferty (nju z rachunkiem, nju na kartę). 


Widzę, że do dziś ludzie nie rozróżniają roamingu od połączeń międzynarodowych.

 

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? (2018-07-03 23:57)

Wychodzi na to, że połączenie międzynarodowe np. dwoniąc do Niemiec ( 1 strefia) w nju kosztuje aż  1,69zł, a ja dalej nie wiem dlaczego skasowano mnie ponad 3zł za minutę?

~jerema

 

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? (2018-07-04 08:00)

Połączenie na niemiecki numer komórkowy  wyno<span >si 2.10 zł za minutę (0.19 zł+ opłata z tabeli) i jest zgodne z cennikiem usług. Naliczanie jest minutowe, stąd zapłaciłeś za 3 minuty 6.30 zł. Wszystko się zgadza.

~gostek

 

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? (2018-07-05 16:36)

Roaming 0,19zł a połaczenie międzynarodowe 2,10zł ?! absurd. Czas pożegnać się z nju.

~jerema

 

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? (2018-07-05 20:27)

Absurdem jest to, że ktoś nie czyta cennika, a potem ma do wszystkich pretensje. Roaming to nie połączenie międzynarodowe i w każdej sieci za to trzeba płacić znacznie więcej niż w kraju, a jak kogoś nie stać niech nie dzwoni i proste. Za darmo nic nie ma. 

~gostek

odpowiedź

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? | bakulaku (03.07.2018, 16:24)

Nie ma znaczenia gdzie jest właściciel, tylko na jaki numer dzwonisz. Skoro jest to numer niemiecki to jest to połączenie międzynarodowe. Skąd taki koszt? Sprawdź w cenniku swojej oferty (nju z rachunkiem, nju na kartę). 


Widzę, że do dziś ludzie nie rozróżniają roamingu od połączeń międzynarodowych.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

273 gości i 0 zalogowanych użytkowników