forumnju z rachunkiemusługiPo przeniesieniu numeru do NJU komunikat, że "numer nie istnieje".

Po przeniesieniu numeru do NJU komunikat, że "numer nie istnieje".

 

Po przeniesieniu numeru do NJU komunikat, że "numer nie istnieje". (2013-12-01 16:39)

Dziś został przeniesiony mój numer z PLAY do NJU. Nikt nie może się do mnie dodzwonić, ponieważ mój numer przestał istnieć. Panienka z BOA informuje mnie, że dział techniczny ma 48 godzin na odpowiedź. To jest skandal. Lekceważenie klienta przez NJU MOBILE od pierwszego dnia. Odradzam tą sieć.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Po przeniesieniu numeru do NJU komunikat, że "numer nie istnieje". (2013-12-01 17:52)

To jest prawda,że do 48 godzin po przeniesieniu mogą być problemy z telefonem

 

Po przeniesieniu numeru do NJU komunikat, że "numer nie istnieje". (2013-12-02 11:44)

Ja mam (prawie) tak samo. Przeniosłam się wczoraj z Play i problem mam wyłącznie z Play. Abonenci innych sieci dodzwaniają się do mnie bez problemu, natomiast dla Play "NIE ISTNIEJĘ". Póki co, czekam cierpliwie na odpowiedź z BOA. 

~agasw

 

Po przeniesieniu numeru do NJU komunikat, że "numer nie istnieje". (2014-01-26 08:43)

Też mam taki sam problem kiedy u Ciebie został rozwiązany? Pozdr

~pakspeed

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~casper

odpowiedź

Po przeniesieniu numeru do NJU komunikat, że " | numer nie istnieje" (.)

Dziś został przeniesiony mój numer z PLAY do NJU. Nikt nie może się do mnie dodzwonić, ponieważ mój numer przestał istnieć. Panienka z BOA informuje mnie, że dział techniczny ma 48 godzin na odpowiedź. To jest skandal. Lekceważenie klienta przez NJU MOBILE od pierwszego dnia. Odradzam tą sieć.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników