forumnju z rachunkiemofertanju dodatkowy internet (ten za 19 zł) pytanka

nju dodatkowy internet (ten za 19 zł) pytanka

 

nju dodatkowy internet (ten za 19 zł) pytanka (2018-06-10 22:25)

Witajcie 


Mam dwa numery w tandemie i dobrałem do tej dwójki dodatkowy internet - ten za 19 zł. Karta przyszła koło 6tego, okres rozliczeniowy mam na koniec miesiąca a neta mi dodało 10 gb (widzę na głównym koncie). Mam włączoną usługę "im dłużej tym lepiej" i net na głównym numerze mam powiększany (więc usługa działa) ale wychodzi na to że nie uznali mi w tym 3cim numere. Trzeba czekać na aktywacje usługi ? czy zgłaszać to do biura obsługi klienta ?

~swirek21

 

nju dodatkowy internet (ten za 19 zł) pytanka (2018-06-11 07:00)

Wszystko jest ok. Przez pierwszy, niepełny okres rozliczeniowy otrzymujesz proporcjonalną ilość danych, a usługa Im dłużej, tym lepiej zadziała względem oferty nju internet dodatkowy, począwszy od pierwszego, pełnego okresu rozliczeniowego. 

[edytowane przez pilotka o 07:00 w dniu 2018-06-11]

odpowiedź

nju dodatkowy internet (ten za 19 zł) pytanka | ~swirek21 (10.06.2018, 22:25)

Witajcie 


Mam dwa numery w tandemie i dobrałem do tej dwójki dodatkowy internet - ten za 19 zł. Karta przyszła koło 6tego, okres rozliczeniowy mam na koniec miesiąca a neta mi dodało 10 gb (widzę na głównym koncie). Mam włączoną usługę "im dłużej tym lepiej" i net na głównym numerze mam powiększany (więc usługa działa) ale wychodzi na to że nie uznali mi w tym 3cim numere. Trzeba czekać na aktywacje usługi ? czy zgłaszać to do biura obsługi klienta ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 1 zalogowanych użytkowników