forumnju z rachunkiemusługiproblemy z połączeniami

problemy z połączeniami

 

problemy z połączeniami (2018-04-30 18:56)

Od około 3-4 tygodni mam problemy z połączeniami głosowymi. Często zdarza się, że ktoś do mnie dzwoni i dostaje informacje, że numer niedostępny, a do mnie po kilku minutach przychodzi sms  "...użytkownik próbował się z Tobą skontaktować...". W tym czasie na pewno nie byłem poza zasięgiem, ani nie rozmawiałem z kimś innym, telefon mi nie dzwonił. Podobnie zdarza się często, że gdy ja do kogoś dzwonię, to sieć bardzo długo i bezskutecznie próbuje się połączyć bez jakiegokolwiek sygnału. Moja lokalizacja to Łódź okolice ulic Przybyszewskiego / Lubelska. Proszę o sprawdzenie i wyjaśnienie problemu.

 

problemy z połączeniami (2018-04-30 19:21)

Tutaj nikt tego nie sprawdzi, to forum dla użytkowników. Zgłoszenie do techników możesz wysłać przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na koncie nju mobile.  Podaj przykłady z ostatnich 24 godzin, data i godzina próby nawiązania i odebrania połączenia i lokalizacja, napisz też jak wygląda test karty SIM w innym aparacie, jeżeli masz możliwość, by to przetestować.

odpowiedź

problemy z połączeniami | tomasz1 (30.04.2018, 18:56)

Od około 3-4 tygodni mam problemy z połączeniami głosowymi. Często zdarza się, że ktoś do mnie dzwoni i dostaje informacje, że numer niedostępny, a do mnie po kilku minutach przychodzi sms  "...użytkownik próbował się z Tobą skontaktować...". W tym czasie na pewno nie byłem poza zasięgiem, ani nie rozmawiałem z kimś innym, telefon mi nie dzwonił. Podobnie zdarza się często, że gdy ja do kogoś dzwonię, to sieć bardzo długo i bezskutecznie próbuje się połączyć bez jakiegokolwiek sygnału. Moja lokalizacja to Łódź okolice ulic Przybyszewskiego / Lubelska. Proszę o sprawdzenie i wyjaśnienie problemu.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników