forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z orange do nju jaką ofertę wybrać

Przeniesienie numeru z orange do nju jaką ofertę wybrać

 

Przeniesienie numeru z orange do nju jaką ofertę wybrać (2018-04-30 18:50)

Witam, mój tata aktualnie ma numer w orange na kartę doładowuje konto co 3 miesiące za 50 złotych i po tym czasie "przepadają mu" te pieniądze, bo nie daje rady wykorzystać tego bo ma zbyt stary telefon aby korzystać z internetu i nie pisze SMS. Chcę mu przenieść numer do nju aby mógł doładowywać kiedy chce i za ile chce bez ograniczeń czasowych. Głownie chodzi o zachowanie numeru i brak zobowiązań np. ,że MUSI płacić po te np. 19 złotych miesięcznie. Jaką ofertę muszę wybrać aby to zrobić.

~sebobebo

 

Przeniesienie numeru z orange do nju jaką ofertę wybrać (2018-04-30 19:14)

Cześć.  Możesz Tacie włączyć usługę Konto ważne rok, wysyłając z jego numeru SMS-a o treści START pod numer 8002 i wtedy środki będą ważne przez rok, po roku można wysłać kolejnego SMS-a i tak cały czas. Możesz oczywiście też przejść do nju na kartę, nie wybierając żadnej z usług, która obniża koszty połączeń. Pamiętaj jednak, że środki, które Tata ma na koncie przepadną w momencie migracji do nju, więc najpierw niech Tata je wykorzysta, a potem wyśle SMS-a o treści 'nju" pod numer 601 (koszt zgodny z cennikiem). Zmiana nastąpi w ciągu 24 godzin, zostanie potwierdzona SMS-em, następnie należy doładować konto np. nominałem 5.00 zł, co uruchomi usługę "po wieki", dzięki której można zachować numer,  również środki pod warunkiem, że minimum raz na pół roku Tata albo doładuje konto (wystarczy 5.00 zł)  albo będzie odpowiadał na tzw. SMS-y utrzymaniowe, czyli, jak przyjdzie taki SMS należy wysłać SMS-a o treści TAK pod numer 80608. Tata tym samym potwierdzi, że chce nadal korzystać z numeru.

[edytowane przez pilotka o 19:15 w dniu 2018-04-30]

odpowiedź

Przeniesienie numeru z orange do nju jaką ofertę wybrać | ~sebobebo (30.04.2018, 18:50)

Witam, mój tata aktualnie ma numer w orange na kartę doładowuje konto co 3 miesiące za 50 złotych i po tym czasie "przepadają mu" te pieniądze, bo nie daje rady wykorzystać tego bo ma zbyt stary telefon aby korzystać z internetu i nie pisze SMS. Chcę mu przenieść numer do nju aby mógł doładowywać kiedy chce i za ile chce bez ograniczeń czasowych. Głownie chodzi o zachowanie numeru i brak zobowiązań np. ,że MUSI płacić po te np. 19 złotych miesięcznie. Jaką ofertę muszę wybrać aby to zrobić.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników