forumnju z rachunkiemusługiDlaczego nie działa numer 80512 ?

Dlaczego nie działa numer 80512 ?

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-11 18:37)

Od dwóch dni czekam na smsa zwrotnego w związku z wymianę karty poprzez starter. Nie mogę dzwonić, nie mam środków na koncie. Karta nie pasuje do nowego telefonu. Ile mam jeszcze czekać?  W co wy lecicie się pytam? Czy mam przenieść numer do innego operatora i załatwić to jak cywilizowany człowiek w salonie?

~aldon

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-11 23:20)

Jest jakiś problem techniczny z wymianą karty SIM przez starter. Zgłoś to przez  formularz kontaktowy do Biura Obsługi Klienta. Jeżeli karta nie obsługuje lte to możesz bezpłatnie wymienić kartę w Salonie Orange.

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-12 01:00)

Salony Orange odcinają się od Nju jakby to była obca firma.

~aldon

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-12 07:32)

Pracownik ma obowiązek wymienić kartę, oczywiście jeżeli ma ją na stanie. Linkuję regulamin promocji: https://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/Promocja_Bezplatna_wymiana_kart_sim_nju_mobile_niewspierajacych_LTE.pdf

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-13 14:51)

mam dokładnie ten sam problem -- jeden wielki burdel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~beep

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-13 16:48)

Mam  ten sam problem. Wpisuje PUK starej karty , odsylaja sms zeby wpisać nr tel nowej i po spacji PUK nowej . Wpisuję i dostaje smsa zwrotnego "Coś się nie zgadza.." I tak już od 2 dni... W B.O. jedynie co mówią to że mają awarię ale już "chyba" jest naprawiona... i nic nie mogą poradzić.

~lukasz

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-14 00:30)

to jest odpowiedź na post:

Mam  ten sam problem. Wpisuje PUK starej karty , odsylaja sms zeby wpisać nr tel nowej i po spacji PUK nowej . Wpisuję i dostaje smsa zwrotnego "Coś się nie zgadza.." I tak już od 2 dni... W B.O. jedynie co mówią to że mają awarię ale już "chyba" jest naprawiona... i nic nie mogą poradzić.




Jeżeli masz problem z wymianą karty przez starter to wyślij zgłoszenie do techników przez formularz kontaktowy. Podaj numer nowej karty SIM  i kod PUK, jaki wpisujesz.  Jeżeli włożyłeś nową kartę do telefonu to wymiana nie dojdzie do skutku.

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2020-04-25 13:44)

Witam, ja nawet nie mogę wysłać sms-sa z nr PUK starej karty SIM na nr 80512, bo cyt. "wysyłanie nie powiodło się". Na infolinii operator zresetował mi kartę w systemie ale to nie pomogło. Odsyła mnie do salonu stacjonarnego "Orange" lub proponuje nową kartę kurierem w terminie 4-6 dni.  Dlaczego tak prosta sprawa podnosi mi ciśnienie?   

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2020-04-25 14:07)

Hej :) Przed chwilą wysłałam SMS-a pod 80512 tylko celowo podałam niewłaściwy kod PUK. Na początku nic się nie działo, ale cztery minuty później przyszła informacja: "Podałeś niepoprawny kod PUK. Spróbuj ponownie. Pozdrawiamy, nju mobile". Prawdopodobnie masz w telefonie zablokowane wysyłanie SMS-ów na numery skrócone. Sprawdź ustawienia, jeśli niczego nie znajdziesz przełóż kartę SIM do innego urządzenia i spróbuj wysłać, ewentualnie jeśli nie masz innego aparatu pod ręką, pobierz ze sklepu inną aplikację do wysyłania SMS-ów. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 14:11 w dniu 2020-04-25]
 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2020-04-25 14:07)

Do moderatora: proszę o wykasowanie - zdublowało post. Dziękuję :) 

[edytowane przez pilotka o 14:09 w dniu 2020-04-25]

odpowiedź

Dlaczego nie działa numer 80512 ? | pilotka (14.04.2018, 00:30)




Jeżeli masz problem z wymianą karty przez starter to wyślij zgłoszenie do techników przez formularz kontaktowy. Podaj numer nowej karty SIM  i kod PUK, jaki wpisujesz.  Jeżeli włożyłeś nową kartę do telefonu to wymiana nie dojdzie do skutku.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 1 zalogowanych użytkowników