forumnju z rachunkiemusługiPodsumowanie połączeń

Podsumowanie połączeń

 

Podsumowanie połączeń (2018-03-08 11:31)

W jaki sposób powstaje wykaz pobrania danych? Dla przykładu podam, że wczoraj w godzinach rannych uruchomiłem transmisję po czym wyłączyłem a następnie ponownie włączyłem za kilka minut. W wykazie za jakiś czas zobaczyłem tylko pierwsze włączenie. Co chodzi o drugie włączenie to pojawiło się dopiero wieczorem. Oprócz tego było jeszcze kilka włączeń których do chwili obecnej nie widzę. Połączenia tel, SMS'y, MMS'y praktycznie widzę na bieżąco powiedzmy, że po upływie 1h.

 

Podsumowanie połączeń (2018-03-08 13:53)

Cześć. Dane na koncie nju mobile odświeżają się do 24 godzin, jeżeli już minęły 24 godziny, a nadal nie widzisz tych połączeń wyślij zgłoszenie do techników przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na koncie nju mobile. Pozdrawiam.

odpowiedź

Podsumowanie połączeń | miet55 (08.03.2018, 11:31)

W jaki sposób powstaje wykaz pobrania danych? Dla przykładu podam, że wczoraj w godzinach rannych uruchomiłem transmisję po czym wyłączyłem a następnie ponownie włączyłem za kilka minut. W wykazie za jakiś czas zobaczyłem tylko pierwsze włączenie. Co chodzi o drugie włączenie to pojawiło się dopiero wieczorem. Oprócz tego było jeszcze kilka włączeń których do chwili obecnej nie widzę. Połączenia tel, SMS'y, MMS'y praktycznie widzę na bieżąco powiedzmy, że po upływie 1h.

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników