forumnju z rachunkiemusługiYoutube - powolne buforowanie

Youtube - powolne buforowanie

 

Youtube - powolne buforowanie (2018-03-15 09:12)

Czesc. Chcialem sie zapytac, czy ktos z Was zauwazyl powolne buforowanie sie video na Youtube. U mnie problem zaczal sie okolo dwoch tygodni temu i objawia sie tym, ze video laduje sie pol minuty do minuty i nie jest dobrze buforowane do przodu. Problem wystepuje takze na drugim telefonie w usludze nju dodatkowy. Nie ma znaczenia czy video jest odtwarzane przez aplikacje YT na Androida, przegladarke Firefox czy Chrome. Inne strony laduja sie zgodnie z oczekiwaniami.

 

Youtube - powolne buforowanie (2018-03-15 11:18)

U mnie działa bez problemu youtube tylko gdy wyczerpie się limit internetu i spada do 1 mb to trwa to zdecydowanie dłużnej i są podobne objawy z buforowaniem.

 

Youtube - powolne buforowanie (2018-03-24 18:12)

Mam ten sam problem od 2 tyg ...wymieniłem SIM na nową dalej to samo chyba będzie się trzeba rozstać z nju....niby jest zasięg LTE a słabo ściąga i pobiera...

~mishann

 

Youtube - powolne buforowanie (2018-03-26 08:41)

czy ktoś znalazł może rozwiązanie problemu??

 

Youtube - powolne buforowanie (2018-03-28 08:52)


Dostałem takie info z nju
"Pracujemy nad usunięciem tych niedogodności. Obecnie możesz dodać nowy APN z następującymi ustawieniami:
Nazwa: Internet
APN: internet
Nazwa użytkownika: internet
Hasło:  internet
Typ uwierzytelniania: PAP lub CHAP (4 opcja)
Typa APN: default
Protokół APN: IPv4

~iwan

 

Youtube - powolne buforowanie (2018-03-28 16:24)

zmieniłem faktycznie pomogło:) zobaczymy na jak długo dzięki!!

~mishann

 

Youtube - powolne buforowanie (2018-03-31 22:52)

Pomogło, dzięki wielkie!!!

~matik3789

odpowiedź

Youtube - powolne buforowanie | gość1521101566134 (15.03.2018, 09:12)

Czesc. Chcialem sie zapytac, czy ktos z Was zauwazyl powolne buforowanie sie video na Youtube. U mnie problem zaczal sie okolo dwoch tygodni temu i objawia sie tym, ze video laduje sie pol minuty do minuty i nie jest dobrze buforowane do przodu. Problem wystepuje takze na drugim telefonie w usludze nju dodatkowy. Nie ma znaczenia czy video jest odtwarzane przez aplikacje YT na Androida, przegladarke Firefox czy Chrome. Inne strony laduja sie zgodnie z oczekiwaniami.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników