forumnju na kartęusługiPrzy próbie dzwonienia na pewne numery, połączenie jest zrywane po pierwszym sygnale i telefon wybiera numer ponownie

Przy próbie dzwonienia na pewne numery, połączenie jest zrywane po pierwszym sygnale i telefon wybiera numer ponownie

 

Przy próbie dzwonienia na pewne numery, połączenie jest zrywane po pierwszym sygnale i telefon wybiera numer ponownie (2018-02-28 12:35)

Napisałem tutaj na "pewne" bo nie ma na to regułty. Mogą to być numery z książki tel lub nieznane. Np nie mogę się dodzwonić na info zusu 22 560 16 00. Wybieram numer, słyszę pierwszy sygnał który jest urwany i stan połaczenia zmienia się na rozłączone po czym numer wybiera się ponownie. Nie wiem o co chodzi z tym ponownym wybieraniem, zapewne ustawienia telefonu - ale dlaczego połączenie jest zrywane? Piszę na forum NJU mobile bo zmieniłem nie dawno sieć na NJU i wcześniej nie miałem takiego problemu, zachowwanie jest dla mnie zupełnie nowe. Telefon używam od dłuższego czasu ten sam Samsung Galaxy S5.
Jaka może być przyczyna tego urywania połączeń?

~antoniosssss

 

Przy próbie dzwonienia na pewne numery, połączenie jest zrywane po pierwszym sygnale i telefon wybiera numer ponownie (2018-02-28 20:19)

Na początek wykonaj test krzyżowy, tzn.przełóż kartę SIM do innego telefonu i sprawdź czy problem nadal występuje.

 

Przy próbie dzwonienia na pewne numery, połączenie jest zrywane po pierwszym sygnale i telefon wybiera numer ponownie (2018-05-17 20:19)

Mam podobnie na drugim numerze nju-dodatkowy - inny telefon więc to chyba dyskwalifikuje wine aparatu.

~antoniosssss

odpowiedź

Przy próbie dzwonienia na pewne numery, połączenie jest zrywane po pierwszym sygnale i telefon wybiera numer ponownie | ~antoniosssss (17.05.2018, 20:19)

Mam podobnie na drugim numerze nju-dodatkowy - inny telefon więc to chyba dyskwalifikuje wine aparatu.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 1 zalogowanych użytkowników