forumnju z rachunkiemofertaNie mogę wysyłać sms-ów.

Nie mogę wysyłać sms-ów.

 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2018-02-07 18:19)

Nie mogę wysyłać sms-ów.
Smsy dostaję z dużym opóźnieniem.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2018-02-08 13:03)

Witam. U mnie podobnie sms dochodzą ale nie przychodzą do mnie. Czy to problem u operatora?  jak sobie z tym poradzić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~bolej

 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2018-02-08 16:38)

to jest odpowiedź na post:

Witam. U mnie podobnie sms dochodzą ale nie przychodzą do mnie. Czy to problem u operatora?  jak sobie z tym poradzić?




Sprawdź czy nie masz przepełnionej skrzynki nadawczo-odbiorczej, jeśli nie to przełóż kartę do innego aparatu i sprawdź czy wtedy dochodzą. Jeśli w innym aparacie problem nie ustąpi to zaloguj się na koncie nju mobile i przez formularz kontaktowy wyślij zgłoszenie do techników. Podaj przykłady z ostatnich 24 godzin, kiedy smsy zostały wysłane i nie doszły. Podaj też dokładną lokalizację (z kodem pocztowym) gdzie występują utrudnienia. Pozdrawiam.  

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2018-02-09 21:28)

Podpisuję się pod problemem. Od przejścia do Nju smsy wysyłają się nawet do 20 min. odbierane smsy również, przez co nie mogę potwierdzić przelewów z banku. Operator twierdzi że z ich strony wszystko w porządku... kolega z Plusa ma to samo. Nie wiem czy istnieje jakieś powiązanie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2018-02-15 19:22)

to zupełnie tak jak ja :(

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~czupurka

 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2018-11-27 18:38)

Witam :) miałam długi czas problem.....nie mogłam wysyłać sms-ów.Problem był w numerze centrum wiadomości -brakowało jednej cyferki .Cetrum wiadomości nju +48 501200777. Numer ten znajduje się w ustawieniach wiadomości sms.Może się komuś to przyda.:)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2020-06-06 10:50)

Nie mogę wysłać sms płatnych 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~malutka

 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2020-06-06 15:25)

Hej :) Sprawdź na po zalogowaniu na konto nju w zakładce Usługi czy nie masz blokady na wysyłanie SMS-ów premium. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2021-07-06 16:09)

<div>Nie mogę wysyłać ani otrzymować SMSów za granicą  - w roamingu. Połączenia telefoniczne działają normalnie.</div><div>
</div><div>Czy ktoś miał podobne porblemy?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysyłać sms-ów. (2021-07-06 16:49)

Takie są poprawne ustawienia SMS :
<ul><li>Centrum SMS +48501200777</li><li>Wiadomości wysyłane jako Tekst</li><li>Czas ważności SMS jako Maksimum</li><li>Użyj GPRS ? Nie.</li></ul>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1625582990716

odpowiedź

Nie mogę wysyłać sms-ów. | pilotka (08.02.2018, 16:38)




Sprawdź czy nie masz przepełnionej skrzynki nadawczo-odbiorczej, jeśli nie to przełóż kartę do innego aparatu i sprawdź czy wtedy dochodzą. Jeśli w innym aparacie problem nie ustąpi to zaloguj się na koncie nju mobile i przez formularz kontaktowy wyślij zgłoszenie do techników. Podaj przykłady z ostatnich 24 godzin, kiedy smsy zostały wysłane i nie doszły. Podaj też dokładną lokalizację (z kodem pocztowym) gdzie występują utrudnienia. Pozdrawiam.  
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 0 zalogowanych użytkowników