forumnju z rachunkiemusługiNie więcej niż 29 zł - zakładka stan konta

Nie więcej niż 29 zł - zakładka stan konta

 

Nie więcej niż 29 zł - zakładka stan konta (2018-02-01 19:41)

Cześć, 
jestem nowym abonentem Nju, chcącym korzystać z usługi "wszystko - nie więcej niż 29 zł". Według informacji o moim koncie, usługa jest już włączona. Moją obawę budzi jednak zakładka "Stan konta", w której znajdują się trzy rubryki, pokazujące pasek stanu wykorzystania: 


Rozmowy - max 29 zł 
SMS i MMS - max 9 zł 
Internet - max 19 zł 


Prosta matematyka - wszystkie te rubryki sumują się do 57 zł. Rozumiem, że bez względu na to obowiązuje mnie "nie więcej niż 29 zł" i ten licznik po prostu się na tej kwocie zatrzyma? Czy jednak mam coś niewłaściwie skonfigurowane? Dzięki. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie więcej niż 29 zł - zakładka stan konta (2018-02-02 00:13)

Jeżeli masz aktywną usługę to będziesz rozliczany maksymalnie 29 zł za usługi standardowe. Te limity dotyczą nju podstawowego bez włączonej usługi obniżającej koszty połączeń.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Nie więcej niż 29 zł - zakładka stan konta | pawelm (01.02.2018, 19:41)

Cześć, 
jestem nowym abonentem Nju, chcącym korzystać z usługi "wszystko - nie więcej niż 29 zł". Według informacji o moim koncie, usługa jest już włączona. Moją obawę budzi jednak zakładka "Stan konta", w której znajdują się trzy rubryki, pokazujące pasek stanu wykorzystania: 


Rozmowy - max 29 zł 
SMS i MMS - max 9 zł 
Internet - max 19 zł 


Prosta matematyka - wszystkie te rubryki sumują się do 57 zł. Rozumiem, że bez względu na to obowiązuje mnie "nie więcej niż 29 zł" i ten licznik po prostu się na tej kwocie zatrzyma? Czy jednak mam coś niewłaściwie skonfigurowane? Dzięki. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 1 zalogowanych użytkowników