forumnju na kartęusługiPakiet 9 gb w wszystko za 29 zl

Pakiet 9 gb w wszystko za 29 zl

 

Pakiet 9 gb w wszystko za 29 zl (2018-01-29 08:22)

Mam taryfe WSZYSTKO ZA 29 ZL. Od 28.01 skończył mi sie pakiet internetowy 10gb. Mam prędkość internetu do 64kb/s. Zawsze w tej sytuacji dokupuje pakiet interbetu 9gb za 9zl. Od wczoraj kiedy chce to dokupić dostaje sms zwrotny, ze pakiet nie zostanie aktywowany ponieważ nadal posiadam internet w mojej taryfie WSZYSTKO ZA 29 ZL. Na stronie, na moim koncie widnieje, ze internetu w tym pakiecie nie mam. Nie mam ani internetu ani go dokupić nie moge bo wg operatora internet mam ... Co zrobić ?

~złyyy

 

Pakiet 9 gb w wszystko za 29 zl (2018-02-02 00:02)

Zrób zgłoszenie przez formularz kontaktowy dost<span >ępny po zalogowaniu na koncie nju mobile.Technicy sprawdzą co się dzieje.

odpowiedź

Pakiet 9 gb w wszystko za 29 zl | ~złyyy (29.01.2018, 08:22)

Mam taryfe WSZYSTKO ZA 29 ZL. Od 28.01 skończył mi sie pakiet internetowy 10gb. Mam prędkość internetu do 64kb/s. Zawsze w tej sytuacji dokupuje pakiet interbetu 9gb za 9zl. Od wczoraj kiedy chce to dokupić dostaje sms zwrotny, ze pakiet nie zostanie aktywowany ponieważ nadal posiadam internet w mojej taryfie WSZYSTKO ZA 29 ZL. Na stronie, na moim koncie widnieje, ze internetu w tym pakiecie nie mam. Nie mam ani internetu ani go dokupić nie moge bo wg operatora internet mam ... Co zrobić ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 1 zalogowanych użytkowników