forumnju na kartęofertaPrzeniesienie numeru - wciąż czekam

Przeniesienie numeru - wciąż czekam

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-11-26 12:32)

Już ponad tydzień temu wysłałam zgłoszenie przeniesienia numeru z play na kartę do nju na kartę i jak narazie nie dostałam żadnej odpowiedzi. Wysyłając zgłoszenie nie musiałam podawać swoich danych tylko numer dotychczasowy i wybrać operatora oraz interesującą mnie ofertę, czy to przeniesienie odbyło się prawidłowo? Czy mam ponowić wniosek, czy dalej czekać?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~m.m.

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-11-26 14:14)

to jest odpowiedź na post:

Już ponad tydzień temu wysłałam zgłoszenie przeniesienia numeru z play na kartę do nju na kartę i jak narazie nie dostałam żadnej odpowiedzi. Wysyłając zgłoszenie nie musiałam podawać swoich danych tylko numer dotychczasowy i wybrać operatora oraz interesującą mnie ofertę, czy to przeniesienie odbyło się prawidłowo? Czy mam ponowić wniosek, czy dalej czekać?

~gość1385471643357

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-11-26 16:19)

Skontaktuj sie z biurem obslugi

~hastller

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-11-27 15:56)

spokojnie czekaj przeniesienie dojdzie do skutku. Trochę cierpliwości...

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-11-28 17:04)

To czekam, dziękuje za odpowiedz.

~m.m.

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-12-02 10:09)

Ja też czekam już prawie tydzień  przeniesieniem z orange na kartę do nju na kartę wysłałem sms na 601 i nic. Na chacie każą dzwonić na BOK a kto będzie bulił 5 zeta. Teraz się zastanawiam czy w ogóle przechodzić jak na samym początku takie problemy, a co bedzie później jak za każdym razem trzeba będzie dzwonić na BOK za 5 ZETA !!!!!!!!!

~silver

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-12-02 10:49)

co za dziadostwo u mnie to samo juztrzeci dzień czekam na odblokowanie karty

~gość1385977740965

odpowiedź

Przeniesienie numeru - wciąż czekam | ~m.m. (26.11.2013, 12:32)

Już ponad tydzień temu wysłałam zgłoszenie przeniesienia numeru z play na kartę do nju na kartę i jak narazie nie dostałam żadnej odpowiedzi. Wysyłając zgłoszenie nie musiałam podawać swoich danych tylko numer dotychczasowy i wybrać operatora oraz interesującą mnie ofertę, czy to przeniesienie odbyło się prawidłowo? Czy mam ponowić wniosek, czy dalej czekać?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 1 zalogowanych użytkowników