forumnju na kartęofertaPrzeniesienie numeru - wciąż czekam

Przeniesienie numeru - wciąż czekam

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-11-26 12:32)

Już ponad tydzień temu wysłałam zgłoszenie przeniesienia numeru z play na kartę do nju na kartę i jak narazie nie dostałam żadnej odpowiedzi. Wysyłając zgłoszenie nie musiałam podawać swoich danych tylko numer dotychczasowy i wybrać operatora oraz interesującą mnie ofertę, czy to przeniesienie odbyło się prawidłowo? Czy mam ponowić wniosek, czy dalej czekać?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~m.m.

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-11-26 14:14)

to jest odpowiedź na post:

Już ponad tydzień temu wysłałam zgłoszenie przeniesienia numeru z play na kartę do nju na kartę i jak narazie nie dostałam żadnej odpowiedzi. Wysyłając zgłoszenie nie musiałam podawać swoich danych tylko numer dotychczasowy i wybrać operatora oraz interesującą mnie ofertę, czy to przeniesienie odbyło się prawidłowo? Czy mam ponowić wniosek, czy dalej czekać?

~gość1385471643357

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-11-26 16:19)

Skontaktuj sie z biurem obslugi

~hastller

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-11-27 15:56)

spokojnie czekaj przeniesienie dojdzie do skutku. Trochę cierpliwości...

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-11-28 17:04)

To czekam, dziękuje za odpowiedz.

~m.m.

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-12-02 10:09)

Ja też czekam już prawie tydzień  przeniesieniem z orange na kartę do nju na kartę wysłałem sms na 601 i nic. Na chacie każą dzwonić na BOK a kto będzie bulił 5 zeta. Teraz się zastanawiam czy w ogóle przechodzić jak na samym początku takie problemy, a co bedzie później jak za każdym razem trzeba będzie dzwonić na BOK za 5 ZETA !!!!!!!!!

~silver

 

Przeniesienie numeru - wciąż czekam (2013-12-02 10:49)

co za dziadostwo u mnie to samo juztrzeci dzień czekam na odblokowanie karty

~gość1385977740965

odpowiedź

Przeniesienie numeru - wciąż czekam | ~silver (02.12.2013, 10:09)

Ja też czekam już prawie tydzień  przeniesieniem z orange na kartę do nju na kartę wysłałem sms na 601 i nic. Na chacie każą dzwonić na BOK a kto będzie bulił 5 zeta. Teraz się zastanawiam czy w ogóle przechodzić jak na samym początku takie problemy, a co bedzie później jak za każdym razem trzeba będzie dzwonić na BOK za 5 ZETA !!!!!!!!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

46 gości i 0 zalogowanych użytkowników