forumstrona www, moje kontomoje kontoODZYSKIWANIE KODU PUK "ABSURDALNE"

ODZYSKIWANIE KODU PUK "ABSURDALNE"

 

ODZYSKIWANIE KODU PUK "ABSURDALNE" (2017-12-24 15:36)

Jak odzyskac kod PUK skoro potrzebny jest superPIN składający sie z jego 6 ostatnich cyfr ? ? ? "niby"
Aby móc otrzymac sms-em lub mailem KOD PUK niezbedne jest wpisanie superPINU. Jeśli nie znamy KODU PUK to skąd miałbym znac jego 6 ostatnich cyfr "superPIN-u" ? Gdzie tu logika ?

Ps. dlaczego forum nie przyswaja niektórych polskich znaków ? "e"c"

 

ODZYSKIWANIE KODU PUK "ABSURDALNE" (2017-12-27 19:11)

Kod Superpin był przez Ciebie ustalany podczas składania zamówienia. Jeżeli go nie pamiętasz, znajdziesz go na umowie.

~eden

 

ODZYSKIWANIE KODU PUK "ABSURDALNE" (2017-12-30 23:20)

A jak mam odzyskać kod PUK na moim "dodatkowym" numerze, to numer dziewczyny. Zmieniła telefon, a jest wzrokowcem i po prostu dwa razy wpisała błędnie PIN, a na końcu się zastanawialiśmy chyba z 20 minut jaki to może być no i ostatnia próba się nie udała... W międzyczasie przeprowadzaliśmy się 2 razy i nie ma opcji żebyśmy znaleźli tą kartę plastikową z kartą SIM jej, a na umowie na jej numer nie ma kodu PUK.... Absurdalne jest to, że mogę przypomnieć niby ten numer, ale muszę potwierdzić to hasłem które jest wysyłane na jej numer? No bez urazy ale ciekawe kto to wymyślał :( Jakie jest wyjście z takiej sytuacji?

 

ODZYSKIWANIE KODU PUK "ABSURDALNE" (2017-12-31 00:16)

Nr dodatkowy masz na swoim koncie I z niego możesz się kontaktować odnośnie numeru dodatkowego. Na umowie o nr dodatkowy nie ma kodu. 

[edytowane przez lem o 00:20 w dniu 2017-12-31]

odpowiedź

ODZYSKIWANIE KODU PUK " | ABSURDALNE" ({2})

Jak odzyskac kod PUK skoro potrzebny jest superPIN składający sie z jego 6 ostatnich cyfr ? ? ? "niby"
Aby móc otrzymac sms-em lub mailem KOD PUK niezbedne jest wpisanie superPINU. Jeśli nie znamy KODU PUK to skąd miałbym znac jego 6 ostatnich cyfr "superPIN-u" ? Gdzie tu logika ?

Ps. dlaczego forum nie przyswaja niektórych polskich znaków ? "e"c"
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników