forumstrona www, moje kontomoje kontododatkowawe doładowania (pakiet data)- blokada rodzicielska

dodatkowawe doładowania (pakiet data)- blokada rodzicielska

 

dodatkowawe doładowania (pakiet data)- blokada rodzicielska (2017-02-28 09:33)

W jaki sposób można zablokować możliwość doładowania przez dziecko sms'em dodatkowych pakietów danych?

~tuptus

 

dodatkowawe doładowania (pakiet data)- blokada rodzicielska (2017-02-28 12:17)

Jeśli dziecko nie słucha to w przypadku Nju z rachunkiem pozostaje zabrać mu telefon, a w przypadku Nju na kartę doładowywać konto kwotą nie pozwalającą na późniejsze dokupienie pakietu.

Bądź pozostaje przemyśleć swoje dotychczasowe życie i zastanowić się, czy może warto zmienić sposób na wychowywanie dziecka, bo dotychczasowy może się nie sprawdził.

 

dodatkowawe doładowania (pakiet data)- blokada rodzicielska (2017-02-28 15:29)

@nju_klient
"Bądź pozostaje przemyśleć swoje dotychczasowe życie i zastanowić się, czy może warto zmienić sposób na wychowywanie dziecka, bo dotychczasowy może się nie sprawdził."


Uwielbiam czytać Twoje komentarze :D Rozbawiają mnie do łez :D


P.S.
Oczywiście w pozytywnym znaczeniu :D

[edytowane przez ciajus o 16:01 w dniu 2017-02-28]
 

dodatkowawe doładowania (pakiet data)- blokada rodzicielska (2017-02-28 18:39)

Starałem się podać możliwie najbardziej sensowne rozwiązanie, bo ja innego nie widzę na poradzenie sobie z tym problemem.

@ciajus nie miałem zamiaru nikogo rozbawiać, nawet Ciebie :) Ale jeśli czerpiesz z tego przyjemność to Twój wybór, każdy ma swój sposób na udany dzień :)

 

dodatkowawe doładowania (pakiet data)- blokada rodzicielska (2017-03-02 13:38)

Można jeszcze obciążyć kieszonkowe :-)
A nie uważacie, że coś jest nie tak, że  Nju gorliwie zabezpiecza nas (możliwość blokady) przed SMS premium, nr premium, wróżkami itp, itd. A nie ma tak prostej blokady jak limit na rachunku/kontrola rodzicielska, czy chociażby możliwość ustawienia, żeby sms zachęcające do zakupy nowego pakietu przychodziły na inny nr.

[edytowane przez tuptus o 13:40 w dniu 2017-03-02]
 

dodatkowawe doładowania (pakiet data)- blokada rodzicielska (2017-03-02 13:49)

@tuptus
Blokady na SMS premium itp. na operatorów narzucają przepisy, więc każdy chcąc je spełnić oferuje tego typu zabezpieczenia.

Natomiast kwestia blokad rodzicielskich to dobra wola operatora.
Tylko po co operator ma poświęcać środki i siły zespołów IT, aby wprowadzić blokady, które są na jego szkodę. Brak blokady to potencjalna szansa na nabicie dodatkowych kosztów przez dzieci, a to dodatkowy przychód.
Niestety kasa kręci całym biznesem, bo bez niej biznes byłby nieopłacalny ;)

Prędzej nauczysz dziecko właściwego użytkowania telefonu albo ono dorośnie niż doczekasz się blokady operatorskiej spełniającej Twoje potrzeby.

odpowiedź

dodatkowawe doładowania (pakiet data)- blokada rodzicielska | ~tuptus (28.02.2017, 09:33)

W jaki sposób można zablokować możliwość doładowania przez dziecko sms'em dodatkowych pakietów danych?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników