forumnju z rachunkiemusługinju dodatkowy - jak zablokować internety :)

nju dodatkowy - jak zablokować internety :)

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2017-12-22 17:33)

Witam.

Moja córka używa karty dodatkowej nju za 9zł,  gdzie ma dostępne wszystko to co na mojej karcie czyli nolimit rozmowy, sms, mmsy i chyba ze 30GB internetu. Czy jakoś na stronie nju mogę zablokować jej dostęp do internetu żeby mogła tylko dzwonić i pisać smsy? Z góry mówię że zablokowanie dostępu do netu w telefonie przez zmianę ustawień, typu usunięcie czy zmiana nazwy APN nie sprawdzi się. Jest za sprytna :) Ostatnio zasłużyła i muszę ją chwilowo pokarać, a nie chcę całkiem zabierać komórki bo potrzebny mi z nią kontakt tel w ciągu dnia.

~stary

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2017-12-23 18:19)

Można wprowadzić blokadę z internetem tylko na nju dodatkowym. zadzwoń na *610 od ręki praktycznie założą blokadę. Na stronie nju nie ma takiej możliwości.

~marta

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2017-12-24 10:43)

z poziomu konta nie widzę więc pewnie jedyna opcja to napisz do BOK, przez zgłoś sprawę i poproś o blokadę apn internet i wap, tak samo w 2 strone. Blokada działa 20 min po włączeniu

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2018-01-15 08:19)

Witam, nie chce zakładać nowego tematu, mam podobny problem też mi córka przejada GB internetu tak ze nie starcza mi do końca okresu rozliczeniowego. W związku z tym czy można dokonać jakiegoś podziału na limit dla każdego z numerów? Pozdrawiam!

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2018-01-16 13:31)

Podziału nie można dokonać, można tylko zablokować internet na drugim numerze.

~enter

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2018-01-17 16:30)

Na *610 nie ma takiej opcji żeby zablokować internet dla numeru dodatkowego.gdzie to zrobić?

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2018-01-17 23:05)

Chyba masz na myśli *620, na *610 konsultant wprowadzi blokadę.

~enter

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2018-02-19 10:34)

Podział internetu byłby znacznie lepszym rozwiązaniem niż całkowita blokada - moim zdaniem powinni wyjść do klientów z taką funkcją! Zwłaszcza, że jest na pewno bardzo przydatna. Ale pewnie operator liczy, że jak się wykorzysta internet to ludzie dokupią pakiet...

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2018-02-19 18:24)

Acha- bo przy przy podziale to już operator nie zapewniłby opcji zakupu dodatkowego pakietu :)

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2020-07-17 22:09)

Chciałbym zablokować internet dlatego że co doładuj konto to mi zabiera z konta jest możliwość taka z góry dziękuję 

~anna

odpowiedź

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) | gość1516203026222 (17.01.2018, 16:30)

Na *610 nie ma takiej opcji żeby zablokować internet dla numeru dodatkowego.gdzie to zrobić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników