forumnju z rachunkiemofertaNJU MOBILE przenoszenie numeru jak dlugo

NJU MOBILE przenoszenie numeru jak dlugo

 

NJU MOBILE przenoszenie numeru jak dlugo (2017-12-10 20:40)

Witam
Zamówiłem NJU mobile,  6 grudnia podpisana umowa,do dziś 10 grudnia nadal nie mam przeniesionego numeru ,prosze mi napisac dlaczego .Do środy zwracam to ,bo za dlugo to trwa



 

NJU MOBILE przenoszenie numeru jak dlugo (2017-12-11 09:51)

to jest odpowiedź na post:

Do środy zwracam to ,bo za dlugo to trwa


Nie strasz, nie strasz bo się...  ;)
 A poważniej: tutaj jest tylko forum użytkowników, nikt z Nju tu się oficjalnie nie wypowiada. Jeśli chcesz coś konkretnie reklamować kontaktuj się z BOK. Poza tym (o ile pamiętam, przenosiłem nry prawie 1,5 roku temu...) zawarcie umowy nie jest równoznaczne z przeniesieniem, a termin planowanego przeniesienia znajdował się na wniosku.


EDIT Tu oficjalne info Nju nt. procedury przeniesienia:
http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,przeniesienie-numeru-do-nju-mobile

[edytowane przez stanley99 o 09:56 w dniu 2017-12-11]
 

NJU MOBILE przenoszenie numeru jak dlugo (2017-12-11 20:49)

Dziękuje za informacje :-D 
Ja podziekuje tej sieci

 

NJU MOBILE przenoszenie numeru jak dlugo (2017-12-11 21:55)

to jest odpowiedź na post:

Ja podziekuje tej sieci


Przymusu nie ma, Twój wybór ;) Na odstąpienie od umowy masz 14 dni kalendarzowych, szczegóły co i jak znajdziesz w necie.
Chociaż z drugiej strony IMO trochę jesteś kąpany w gorącej wodzie. Według opisu z linku, który dałem wyżej, proces przeniesienia odbywa się na podstawie pełnomocnictwa, które zostaje udzielone Nju przy okazji podpisania umowy. Weryfikacja trwa do 3 dni roboczych. Policzmy: umowę i pełnomocnictwo do przeniesienia podpisałeś 6.12 (środa). Powiedzmy we czwartek 7.12 papiery dotarły do Nju i rozpoczęła się weryfikacja (1-szy dzień roboczy), piątek 8.12 drugi dzień, dziś poniedziałek 11.12 trzeci. Czyli lada moment powinieneś mieć info - ja bym jeszcze dał szansę ;) Pytanie dodatkowe - konkretnie na kiedy miałeś wstępnie ustalony termin przeniesienia, bo tego nie raczyłeś napisać.

[edytowane przez stanley99 o 21:56 w dniu 2017-12-11]
 

NJU MOBILE przenoszenie numeru jak dlugo (2017-12-11 21:59)

@rysiu
Jesteś zwykłym spamerem, bo przy przenoszeniu numeru z innej sieci przy składaniu zamówienia wybierasz termin przeniesienia. Dla ofert na kartę jest to konkretny dzień, najkrótszy termin to ok. 1,5 tygodnia, a w przypadku ofert abonamentowych to wybierasz wariant na koniec okresu promocyjnego u starego operatora, zgodnie z okresem wypowiedzenia wg umowy ze starym operatorem albo ze wskazaniem na konretny dzień, analogicznie jak przy przenoszeniu numeru z oferty na kartę.

Krótko mówiąc termin przeniesienia numeru z innej sieci jest mniej więcej znany w chwili składania zamówienia, a mimo to tworzysz post, który nic nie wnosi.
Nie spamuj, nie trolluj po prostu zachowuj się godnie w internecie.

odpowiedź

NJU MOBILE przenoszenie numeru jak dlugo | rysiu (10.12.2017, 20:40)

Witam
Zamówiłem NJU mobile,  6 grudnia podpisana umowa,do dziś 10 grudnia nadal nie mam przeniesionego numeru ,prosze mi napisac dlaczego .Do środy zwracam to ,bo za dlugo to trwa



wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników