forumnju z rachunkiemofertaWszystko za nie więcej niż 29 zł

Wszystko za nie więcej niż 29 zł

 

Wszystko za nie więcej niż 29 zł (2017-11-21 14:14)

Witam,
wykupiłam ofertę na kartę, włączyłam usługę "Wszystko za nie więcej niż 29 zł", która oferuje 10 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy, jednak oferta nie działa. Po raz drugi doładowuję konto za 30 zł, a po kilku dniach okazuje się, że na moim koncie została złotówka :) Wykonałam 2-3 rozmowy, wysłałam kilka smsów, korzystałam sporo z internetu i kolejne zaskoczenie. Usługa "Wszystko za nie więcej niż 29 zł" jest aktywna na moim koncie, jak w takim razie uzyskać te 10 GB internetu?
Pozdrawiam

 

Wszystko za nie więcej niż 29 zł (2017-11-21 17:11)

Możesz przedstawić problem w sposób zrozumiały uczestnika tego forum? To co piszesz to " masło maślane "

~zibi

 

Wszystko za nie więcej niż 29 zł (2017-11-21 17:54)

to jest odpowiedź na post:

<...> jak w takim razie uzyskać te 10 GB internetu?
Pozdrawiam


Może po primo najpierw zacząć pisać we właściwym dziale forum? Tutaj jest o nju z rachunkiem, a masz na kartę. Po drugie w usłudze na kartę chyba też jest coś takiego jak Lista połączeń? Można sprawdzić za co zostało naliczone. Jeśli się nie zgadza reklamować w BOK.

 

Wszystko za nie więcej niż 29 zł (2017-11-21 20:13)

Witam,
w jaki sposób można zareklamować swój rachunek w BOK, jeżeli jego kwota nie zgadza się z założeniami danej oferty?
Z góry dziękuję za odpowiedź oraz pomoc.

 

Wszystko za nie więcej niż 29 zł (2017-11-21 20:51)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
w jaki sposób można zareklamować swój rachunek w BOK, jeżeli jego kwota nie zgadza się z założeniami danej oferty?


Naprawdę tak ciężko wklepać 2 słowa w Google, np: nju reklamacja 
i...
.
.
.
.
.
http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,zgloszenie-reklamacji-w-nju-mobile

odpowiedź

Wszystko za nie więcej niż 29 zł | bbbb (21.11.2017, 14:14)

Witam,
wykupiłam ofertę na kartę, włączyłam usługę "Wszystko za nie więcej niż 29 zł", która oferuje 10 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy, jednak oferta nie działa. Po raz drugi doładowuję konto za 30 zł, a po kilku dniach okazuje się, że na moim koncie została złotówka :) Wykonałam 2-3 rozmowy, wysłałam kilka smsów, korzystałam sporo z internetu i kolejne zaskoczenie. Usługa "Wszystko za nie więcej niż 29 zł" jest aktywna na moim koncie, jak w takim razie uzyskać te 10 GB internetu?
Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników